ile wzrostu ma Mysza ??

Myślałem, że to forum MMA, a tutaj nikt nie zna numeru 1 P4P UFC :lol:

A tak serio, to ja lubię DJ'a i lubię oglądać jego walki. Szkoda, że ma takie kiepskie warunki bo jest mega kocurem i w wyższych kategoriach miałby dużo większą popularność. Dla mnie mogliby zlikwidować nawet całą tą jego kategorie bo w 135 lbs też byłby bardzo wysoko, nawet z tymi kiepskimi warunkami.
Wiesz, jesteś na tyle dobry na ile pozwalają Ci przeciwnicy. Ciężko ocenić poziom muszej na tle innych kategorii. Może mysza z lepszymi warunkami w LW byłby 6-7 ? Kto wie.
 
Tak realnie ma 155-157 cm.
Pamiętajcie że Conor ma 171 cm , gdyby nie jego mega długie (proporcjonalnie) kończyny i zapadnięta deskowa klatka to widąć by było jego niskość :)
 
No no będą tacy co napiszą 190.
Eh.. skoro ma 171 to Aldo ma ile?
jose-aldo-conor-mcgregor-video.jpg

conor-mcgregor-jose-aldo-ufc_3284029.jpg
 
Wiesz, jesteś na tyle dobry na ile pozwalają Ci przeciwnicy. Ciężko ocenić poziom muszej na tle innych kategorii. Może mysza z lepszymi warunkami w LW byłby 6-7 ? Kto wie.
Też tak myślałem, ale jak walczył ze swoimi kiepskimi warunkami w 135 lbs to kiepsko mu nie szło.
Ale oczywiście wszystko jest możliwe, to tylko takie moje gdybanie
 
Horiguchi ma 165 cm, na staredown wyglądali prawie tak samo ale może dlatego , że japończyk był przygarbiony.
Jestem w stanie uwierzyć, że ma 160 cm;)
 
Tak realnie ma 155-157 cm.
Pamiętajcie że Conor ma 171 cm , gdyby nie jego mega długie (proporcjonalnie) kończyny i zapadnięta deskowa klatka to widąć by było jego niskość :)
skąd niby masz informacje że Conor ma 170,171. Wszystkie oficjalne informacje mówią że ma 175. poza tym mozna łątwo wywnioskowac że ma więcej skoro rogan ma 172/173 a Conor jest od niego wyższy.
 
Back
Top