Ile warte jest słowo Drwala?

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
dnasports.jpg




Tomasz Drwal. Zawodnik MMA. Do niedawna przeciwny występom celebrytów w klatce/ringu. Do wczoraj zażarty krytyk KSW, Martina, Kawula i sposobu promocji jaki oni obrali. Do wczoraj. Bo od wczoraj stał uczestniekiem tego, co sam tak krytykował. To jakby z nacjonalisty zrobił się lewak. Z ideowca zrobił się sprzedawczyk. To właśnie Drwal chłostał bezlitośnie KSW za w jego mniemaniu niszczenie wizerunku MMA. To Drwal szydził z walk Najmana i Pudziana na KSW. A teraz podpisał kontrakt na gale, w której bedzię stanowił wstęp do występu Najmana, w najbardziej cyrkowej walce jaka mogła powstać (K-1, w klatce, między bogaterami Faktu). Zaiste godna uwagi i pochwały postawa Tomka.
 
Pewnie tyle co kontrakt na walkę?Wielu by pewnie rodziny się wyrzekło za mniej niż dostanie, a co dopiero zdanie na temat sportu czy konkretnej gali.



Najlepiej nie gadac z mediami, bo później ktoś może taki temat założyć w Twojej sprawie...
 
nie wiem czym to jest spowodowane, ale pierwsza mysl, ktora przyszla mi do glowy po przeczytaniu tytulu to, "autorem tego tematu musi byc kokos80" :-)
 
A mnie to wisi czy autorem tematu jest kokos czy Edek spod trzepaka, ważne, ze jest ruch na forum.



Co do Drwala to pieniądz robi swoje, a ludzie robią i mówią gorsze rzeczy dla nich.
 
nie wiem czym to jest spowodowane, ale pierwsza mysl, ktora przyszla mi do glowy po przeczytaniu tytulu to, "autorem tego tematu musi byc kokos80"



To samo :D







same here :D.Widze po tytule jednak kokos ze chcesz byc redaktorem faktu lub super expresu
 
Panowie czy wy nie przesadzacie? Ja rozumiem, że temat nie jest najlepszy na świecie ale bez przesady, uczepiliście się tego kokosa jak nie wiem co.
 
Czy jeśli znajdzie się 10 osób które poproszą o miesięczny odpoczynek dla kokosa80 to redakcja zastanowi się czy nie spełnić ich prośby?



Kokos80 działa na szkodę MMA pojawia się ze swoimi tematami niczym pismaki z faktu i wywołuje niepotrzebną napinkę.



Proszę o zbanowanie tego osobnika na miesiąc.
 
Panowie czy wy nie przesadzacie? Ja rozumiem, że temat nie jest najlepszy na świecie ale bez przesady, uczepiliście się tego kokosa jak nie wiem co.


Lubisz zagladac na onet, czy na sportfana, bo ja nie za bardzo :/
 
jeszcze troche pracy, a poprawie ortografie i stylistyke. malymi kroczkami, przekonam osoby mi nieprzychylne.
 
TD: • cyrk, kompletne zaprzeczenie tego, czym naprawdę jest MMA. Gale KSW to kompromitacja. Bzdurą jest mówienie, że to co się tam pokazuje pomaga rozwojowi mojej dyscypliny. Walka Pudzianowski • Najman miała nam pomóc? Jeden nigdy nie walczył w tej dyscyplinie kontra drugi, z którego śmieje się cała Polska? I to miało być otwarcie na wielkie MMA, ten cyrk na ringu? A teraz wszyscy się podniecają kolejnym • pokazem MMA • czyli walką faceta bez nerki (Przemek Saleta) z facetem bez jaj (Najman). Saleta mówi otwarcie w wywiadach, że nie trenuje, bo nie musi, a łomot z Najmanem traktuje personalnie i to jest załatwianie prywatnych porachunków. To niech załatwiają porachunki za budką z piwem! Oglądałem zapowiedź walki tych • gigantów • • jeden biega nad rzeką i teatralnie wdycha powietrze, a drugi przykręca śrubki w motocyklu. Jak wrócę do Polski to wyciągnę swoją emzetkę i zrobię zdjęcie, bo tak jak widać w Polsce wypada. Ludzie to oglądają, myślą, że to są prawdziwi zawodnicy MMA, że na tym to wszystko polega, że ja to robię w Stanach. Później jakiś facet w saunie widzi moje kalafiory z uszu i pyta się czy ja robię to co Pudzianowski •
 
No i tak od osoby do osoby trzeba uczyć laika czym jest MMA. To dola każdego fana i uprawiającego MMA. O jego walkach w UFC słyszeli tylko zainteresowani samym sportem...



Gdy ktoś mi się podniecał Pudzianem to mu mówiłem, co tam on, niech obejrzą Błachowicza, Mameda, bo to jest prawdziwe MMA. Dobrze, że sie chociaż interesują...gdyby nie Pudzian to ten Pan nawet by nie zapytał, a może pod nosem śmiał się z uszu Tomka. Poza tym co ma Pudzian do kalafiorów to nie wiem :D



Wiem, że to cytat, no ale...trzeba być obiektywnym. Drwalu tu nie był, nie widząc pewnych plusów i po co takie pojedynki są organizowane...
 
Nie przepadam za Drawalem za nie które wypowiedzi ,ale jak na Polskę to dobry zawodnik i trzeba go szanowac.



$$$$
 
Czytam tytuł, wchodzę i co widzę? No jak zwykle nasz redakcyjny mistrz dopierdolił bez oporów po całości!



kokos80 - Jeśli na poważnie wziąłeś sobie krytykę jako siłę napędową to ogarnij się nim zabrniesz za daleko. Te idiotyczne dywagacje i teorie są godne sportfan.pl i może tam sie to sprzeda, tutaj dziwię się że w ogóle ktokolwiek wciaż próbuje Ci uświadomić że z tej mąki to chleba nie będzie.
 
sporo osob mowi mi. daj sobie spokoj. po co ci to? a ja opowiadam, ze kocham wyzwania!
 
o ile Piorun - gwiazda tego forum - ma swoje zdanie i nieugiecie mimo krytki je podtrzymuje to tutaj mamy juz do czynienia z jawna prowokacja, taki "Piorun wannabe"



te teksty stylizowane na pudziana, nazywanie miernej notki artykulem, czy siebie redaktorem... - tania prowokacja
 
Podstawą sukcesu jest wiara w samego siebie, obawiam się że w Twoim wypadku to będzie gwóźdź do trumny, ale rób co chcesz.
 
Ten teks na główną? weź może zrób swoją strone mma i zobacz jak ci bedzie szło.Jak widzisz takie tematy na głównej to ja na pewno bede odwiedzał te strone :D
 
obvious-troll-is-obvious-t2768.jpg








lepiej nie podbijać mu żadnych tematów, może się uciszy.







btw, niech ktoś wklei poprawny link do gifa, bo przeklejałem i coś mi się popieprzyło
 
Back
Top