Ile płaci zawodnikom KSW?

G

Guest

Guest
Według onetu:



- Błachowicz dostaje za walkę 30 000 złotych.



- Anzor 10 000 złotych (zaczynał prawdopobnie od 6000 złotych, po 1 wygranej na KSW 8000, a po 3 ma obecne 10 000).



- Pudzianowski 300 000 złotych.



- Mamed 90 000 złotych.



Stawki startowe zaczynają się od 4000 złotych.



Za każdą kolejną wygraną plus 2 000 złotych do podstawy.



Bonusy dla najlepszych 3-4 000 złotych.



Sponsorzy do 30 000 złotych maksymalnie jesli gala jest na otwartym Polsacie.
 
informatorek podoba mi sie twoj nick, trzeba bylo zalozyc osobny temat dla kazdego zawodnika.
 
pisza tez o innych sportowcach z Polski. Szpila ma 50 000 za walkę.
 
Info z onetu więc możesz sobie wsadzić między bajki. I to szczegół że Anzro stoczył dla KSW dwie walki a onet podaje inaczej:-) To już pokazuje ile warte jest to info onetu z dupy.
 
chyba nie zmyslili rozmow z zawodnikami. onet to jednak powazny portal.
 
Pomijam źródło. W oczy rzuca mi się "tylko" pięcocyfrowe zarobki Mamedowego. Gdzie jest ta podwyżka, która miała go zatrzymać w KSW?
 
Gdyby Anzor za trzy walki zgarniał tyle forsy, taki Bedorf nie musiałby opuszczać obozów, by pracować... :-)
 
onet to jednak powazny portal.
Moja żona pracowala przez 6 lat w onecie jako projektantka stron. To jakie opowieści słyszałem od niej o tym co dzieje się w redakcjach, jak naginają fakty, jak tworzą newsy na pół strony z jednego zdania z PAPu oraz jak są stronniczy jeśli chodzi o politykę to głowa mała.
Żyj dalej w swojej bajce.
 
- Mamed 90 000 złotych.


Nigdy w to nie uwierzę. W UFC proponowali mu 20+20, co daje więcej kasy niż 90 000. Gdyby zarabiał takie pieniądze na pewno chciałby wyjechać do Stanów za ofertę Joe Silvy
 
W Kwestii Mameda to cyba oczywiste już jest od jakiegoś czasu, że nie chodzi o zaprobki w KSW tylko o to, że w UFC nie mógłby promować napoju Mamed, a w KSW może i ten kontrakt sponsorski to jego główne źródło hajsu.
Info z onetu :P

Ciekawe ile płaci zawodnikom z Zachodu :D
 
Z jednego źródła wiem , że Mamed dostaje ponad 100tyś... nie wiem czy to prawda czy nie... ale statystykami onetu nie ma co sie przejmować bo oni potrafią nawet największy syf ludzią do główy wpuścić .....
 
Mamed podpisał nowy kontrakt z KSW. Te UFC to była dobra ściema. Te 90 tys. to on zarabiał, ale przed tym całym teatrzykiem.
 
jesli dodac sponsorow i bonus, to Mamed ma z 130 000. w UFC mial 20 000 dolcow, a walki moglby nie wygrac. chodzi o to, ze w KSW ma stala gaze, nie zaleznie czy wygra, czy przegra. Materla ma mniej od Janka, czyli pewnie z 20 000.
 
Pudzian też chyba ma więcej. 300tys to miał na początku, z opcją wzrostu chyba, a nie obcinania. Ogólnie mało prawdopodobne żeby Mamed miał mniej niż pięc zer.
 
kick, a jeszcze niedawno to Ty byłeś podawany za kolejne alter-ego Kaczego :-)



Jeżeli dysproporcja zarobków pomiędzy Mamedem a Cipkiem byłaby tak wielka, to rzeczywiście byłoby trochę nie tak dla zawodnika który nosi miano ,,międzynarodowego mistrza KSW". Ehh. Co nie zmienia faktu że te zarobki to są pewnie sprzed lat.
 
no byłem, przez ćwierćinteligentów.



Jeżeli Mamed zarabia nie 90k, a nawet 120 i nie poszedł do JU EF SI to mozna to tłumaczyć tylko strachem.
 
Widze, ze zaczyna sie robic ciekawie. Kaczka za kazdym rogiem ( postem ):-)



57-16.jpg
 
Nie wiem co jest grane ale na tym forum każdy w każdym dopatruje sie kaczki. Zaczyna mnie to przerażać :-)
 
No dziwne że zniknął kaczka i pojawiiło sie 10 szaraczków. to jego kolejna intryga, żeby zostać psycholem roku
 
Ostateczna oferta UFC dla Mameda to podobno 25+25k $ czyli miał zagwarantowane jedynie 75 tys. zł, a w KSW łacznie z kasą od sponsorów pewnie ma 150-200 tys. zł.



Mamed miał dużo szcześcia i mu się udało. Jakby poszedł do UFC to by go tam szybko sprowadzili na ziemie.
 
Kaczka pisał , że chce zacząć życie od nowa i tak uczynił... miał życie kolorowe teraz ma szare......
 
Back
Top