Ile płaci zawodnikom KSW?

Nie wiem jak można było Pudzianowi w Stanach zapłacić takie pieniądze. Miocic dostał 2tys za wygraną, Edwards 3tys za porażkę. Pudzian zgarnął niemal połowę zarobków fighterów z całej gali.
 
Temat warto zmienić na "zarobki zawodników MMA"



Odnośnie KSW 22 mam wrażenie, że K&L zakręcili kurek z pieniędzmi. W porównaniu do KSW 18 to wtedy sprowadzili takich zawodników jak Overeem (Le Banner), Miranda, Warburton i bilety na gale były 2 razy tańsze.



Goran Reljic - w UFC dostał 5 tys. $ za przegraną walkę.



Oli Thompson - w UFC dostał 11 tys. $ za przegraną walkę.



Piliafas, Asplund, Azaitar - raczej do drogich zawodników się nie zaliczają.



Chyba się szykują na KSW 23, bo tam będzie trzeba odkręcić kurek dla Pudziana, Mameda, Melvina i Kendalla.
 
melvin przyjedzie znokaułtuje mameda i wstapi w szeregi JUEFSI.. i zoom sie zdziwi:D:-)
 
Nie wierze, ale jak sobie przypomne, że Martin chciał zakontraktować "Bubbe" znanego z obecnego TUFa, to już jednak mieć nadzieje, że Melvin dla kontraktu z UFC zawalczy w czerwcu z Mamedem.
 
6-Gold.jpg




jedna z nich trafia dziś do ciebie, :-)
 
Mozna zaktualizowac temat na podstawie programu o zarobkach (ostatniego). Chyba byly jakies wyrazne sugestie co do kwoty Mameda
 
<brawo tłumu>







Przemówienie:



dziękuję Wam za tą nagrodę. Wiele dla mnie znaczy ta złota łopata. Dziękuję również Bogu i rodzinie... Wiadomo, że bywało ciężko... wiatr w oczy (płacze ze wzruszenia), ale się udało... Tym samym zachęcam Was do podobnego działania. Warto czasem wrócić do tego co było kiedyś, by odkryć DZIŚ na nowo.
 
Back
Top