Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

Gienek

UFC
Middleweight
Siema wszystkim znawcom światowego i polskiego mma :lol:. YYYYY sory pojebało mi się :lol::lol:. Sprawa jest krótka, III ZLOT COHONES tak jak była ta kwestia poruszana odbędzie się w Warszawie. Mamy rezerwację na dwa bary. KSW 34 oglądamy w barze PiwPaw przy ulicy Foksal 16, mamy rezerwację na 30 osób, ale wlezie ile będzie. Rezerwacja jest od godziny 19 ale można być wcześniej oczywiście. Nasza sala znajduje się na dole w piwnicy, bo jak to stwierdził @MuraS, kiedy właściciel dowiedział się, że będą ludzie z Faveli Krakowskiej w swoich sweterkach, postanowił przenieść nas na dół bo bał się dymu :-D. Tutaj link do strony http://www.piwpaw.pl.

O godzinie 03:00 rano przenosimy się do baru City 24, żeby zobaczyć jak Rafael dos Anjos rozbija Rudego Irola.
Sam bar znajduje się jakieś 300 metrów od PiwPaw, więc pójdziemy wszyscy razem. Link do baru
http://www.restaurantcity24.pl.



Jeśli chodzi o dojazd to jest to praktycznie w centrum Warszawy i raczej problemy ze znalezieniem nie będzie. Oczywiście jest jeszcze tyle czasu że możemy wszystkim wytłumaczyć jak tam dojechać.
Nie wiem jak zrobić ankietę żeby każdy się określił czy będzie czy nie :sad:, więc piszcie w postach. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to walić do mnie i do @MuraS.
 
W końcu :applause:
Aż mi się zrobiło gorąco.
giphy.gif
 
Dobra, ekipa krakowskich sweterków się zjawia. Rezerwacja na 19.00 jest idealnie, bo przyjeżdżamy na wioskę około 17.30, potem idziemy jeść, a potem do PiwPaw, także idealnie się to zgrało:)
 
Jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany na wyjazd z ekipą krakowską to ogłoszenie parafialne:

Posiadamy jeden wolny bilet w cenie 30zł w dwie strony z Krakowa do Warszawy I pawarot. Wyjazd o godzinie 12.20, powrót o 6.00 rano. Jeżeli ktoś reflektuję to dać mi znać.
 
Jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany na wyjazd z ekipą krakowską to ogłoszenie parafialne:

Posiadamy jeden wolny bilet w cenie 30zł w dwie strony z Krakowa do Warszawy I pawarot. Wyjazd o godzinie 12.20, powrót o 6.00 rano. Jeżeli ktoś reflektuję to dać mi znać.
Zwiększ czcionkę i pogrub :D Dodam, że towarzyszami będzie 7 dostojnych Panów w wieku 14 - 40.
 
Przepraszam, że się wpierdalam, ale liczę na jakąś relację foto-wideo. Ja niestety się nie pojawię znowu, chce żeby jeszcze jakiś czas ludzie na forum brali mnie na poważnie #wiwiur
 
Przepraszam, że się wpierdalam, ale liczę na jakąś relację foto-wideo. Ja niestety się nie pojawię znowu, chce żeby jeszcze jakiś czas ludzie na forum brali mnie na poważnie #wiwiur
W sensie, że się wstydzisz i boisz się zostać wyszydzonym?
 
Przepraszam, że się wpierdalam, ale liczę na jakąś relację foto-wideo. Ja niestety się nie pojawię znowu, chce żeby jeszcze jakiś czas ludzie na forum brali mnie na poważnie #wiwiur
Efekty uboczne internetu. Nie rozumiem ludzi. Jeśli ktoś zaczął traktować Wewiura mniej poważnie z powodu niezgodności swojego wyobrażenia z rzeczywistością musi być nieźle jebnięty.
 
Efekty uboczne internetu. Nie rozumiem ludzi. Jeśli ktoś zaczął traktować Wewiura mniej poważnie z powodu niezgodności swojego wyobrażenia z rzeczywistością musi być nieźle jebnięty.
Nigdy nie traktowałem go poważnie. Nawet na czacie ni z gruchy ni z pietruchy pisali mi żeby z nim nie prowadzić dialogu. On ma swój świat i swoje zabawki ja mam swój. Koniec off topu. Pozdrawiam :)
 
Efekty uboczne internetu. Nie rozumiem ludzi. Jeśli ktoś zaczął traktować Wewiura mniej poważnie z powodu niezgodności swojego wyobrażenia z rzeczywistością musi być nieźle jebnięty.
Ja pisalem juz kilka razy, ze chodze w wadze okolowiewiorkowej i mam wyjebane, chce sie nachlac z ludzmi, ktorzy maja taka sama zajawke, a dodatkowo wiedze w wielu zakresach. :D
 
Back
Top