Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

Dziwne, zazwyczaj w sklepach są już przestrzelone bo zanim wejdą do obrotu i tak sprzedawca musi odstrzelić łuski przy policji.
Myślałem, że jak przyszedł do biura to, że miał przy dupie. Ja kupiłem sobie najwygodniejszą z kabur jakie kiedykolwiek miałem, wewnętrzną z kydexu ale dalej mi to niewygodnie się nosi, jak nie muszę to nie noszę :P
 
Dziwne, zazwyczaj w sklepach są już przestrzelone bo zanim wejdą do obrotu i tak sprzedawca musi odstrzelić łuski przy policji.
Myślałem, że jak przyszedł do biura to, że miał przy dupie. Ja kupiłem sobie najwygodniejszą z kabur jakie kiedykolwiek miałem, wewnętrzną z kydexu ale dalej mi to niewygodnie się nosi, jak nie muszę to nie noszę :P
Przestrzelena broń to raczej minimum kilkaset naboi
 
Hehehe nic z tych rzeczy, po to m.in. kupiłem wewnętrzną, żeby nic nie odstawało od ubrań - un mniej osób zwraca uwagę tym spokojniejsza głowa :)
 
@Comber kumpel co dostał pozwolenie przyszedł dziś do biura z glokiem :( zapisuje się i też robię, bo poczułem się zagrożony przestępcami, terrorystami, uchodźcami i działaczami Kodu.
Tak z ciekawości - przyniósł tego glocka by się pochwalić, czy codziennie nosi?
 
Tak z ciekawości - przyniósł tego glocka by się pochwalić, czy codziennie nosi?
Pisałem wcześniej, że świeżo kupiony (wczoraj) i na przestrzelenie kumpel jedzie potem. W przyszłym tygodniu półautomatyczny AKMS wjedzie.
 
Pisałem wcześniej, że świeżo kupiony (wczoraj) i na przestrzelenie kumpel jedzie potem. W przyszłym tygodniu półautomatyczny AKMS wjedzie.
Nie doczytałem, moja mea culpa. Już myślałem, że ktoś się buja z gnatem po mieście i pomyślałem "po chuj?"
 
Back
Top