IHS Technology - THERMO PUMP

Szady

MMARocks
Cohones
thermopump.png
Thermo Pump
360 g​

Każdy z nas zna słynne powiedzenie z siłowni - „najpierw masa, potem rzeźba”. Ale czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy jest możliwe mieć siłę i pompę na treningu i jednocześnie mieć pewność, że dba się także o sylwetkę? Czy można w ogóle te dwa aspekty połączyć? Otóż okazuje się,że można! Ta myśl właśnie przewodziła, gdy tworzyliśmy THERMO PUMP. THERMO PUMP, jest owocem pracy zespołu specjalistów i naukowców, by móc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. W każdej porcji tego wyjątkowego preparatu przedtreningowego znajdziesz substancje działające wielopłaszczyznowo: po pierwsze - pobudzające i dające pompę na treningu, po drugie – wspomagające układ nerwowy i chroniące go i po trzecie – stymulujące termogenezę i lipolizę. Wszystko po to, byś mógł dbać o formę, zdrowie i wygląd jednocześnie. Twoje mięśnie na każdym treningu potrzebują pobudzenia. Beta alanina wyraźnie poprawia wydolność i wytrzymałość mięśni, dzięki czemu będziesz trenować jeszcze efektywniej, a AAKG dopilnuje, by każde Twoje włókno mięśniowe było spompowane. Jabłczan cytruliny w bardzo wysoko przyswajalnej formie i tauryna zadbają o to, by doTwoich mięśni dotarły wszystkie niezbędne składniki, by mogły wykonywać pracę na najwyższym stopniu intensywności. Gdy trenujesz, nie tylko Twoje mięśnie potrzebują specjalnej ochrony. Dlatego właśnie THERMO PUMP zawiera także magnez w formie doskonale przyswajalnego cytrynianu najwyższej jakości, dodatkowo wsparty witaminami z grupy B oraz ekstraktem z cytryńca chińskiego, które w sposób niemalże mistrzowski wspierają Ośrodkowy Układ Nerwowy, który podczas intensywnego treningu jest narażony na bardzo duże obciążenie. Ale to nie wszystko! To co odróżnia THERMO PUMP od innych przedtreningówek na rynku, to termogeniczny efekt dzięki zastosowaniu kompleksowo działających substancji aktywnych. To właśnie dzięki im możesz dodatkowo zadbać o nienaganną sylwetkę, bez konieczności stosowania dodatkowych preparatów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej. Efekt ten jest możliwy dzięki takim składnikom jak l-karnityna przyspieszająca przemiany metaboliczne tłuszczy, ekstrakt z ananasa, zawierający pomocny w odchudzaniu enzym - bromelinę, ekstrakt ze skórki gorzkiej pomarańczy od wielu wieków wykorzystywany do walki z niechcianymi kilogramami czy ekstrakt z imbiru oraz ketony malinowe. Wszystkie te składniki w połączeniu z kofeiną zawarta w THERMO PUMP są najlepszym orężem w walce o idealną sylwetkę, a dokładnie opracowany skład THERMO PUMP da Ci pewność, że czas, który spędziłeś na treningu był doskonale wykorzystany.

Tabela wartości:

thermo_pump-tab.png


Zalecane dawkowanie:

Stosować jedną do dwóch porcji (12-24g), z dala od posiłku wymieszaną z 250 ml wody, minimum 20 minut przed treningiem. Stosować tylko w dni treningowe, nie przekraczać zalecanej dawki.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.
 
Mialem z tym stycznosc, dostalem probke zamiawiajac inny produkt i oceniam srodek bardzo pozytywnie. Bralem tylko raz ale mozliwe, ze zakupie cala puche. Bylo to w zimie i jako, ze lacze trening silowy z wytrzymalosciowym (silownia+ rower) to rowerek byl stacjonarny od razu po treningu silowym.(30 min ile fabryka dala) Zazwyczaj wlasnie po silowni gdy poziom glikogenu w miesniach jest w moim przypadku bardzo niski( raczej sie nie oszczedzam) zajazd na rowerku byl dla mnie prawdziwa meczarnia. Kazda minuta, kazda sekunda trwa wtedy wiecznosc i jest to taka swoista walka z wlasna psychika, ktora caly czas mowi ci zeby to jebnac i pojsc sie nazrec, polezec. No i wlasnie raz postanowilem sprobowac tego specyfiku i naprawde duze bylo moje zdziwienie gdy po pierwsze, trening silowy poszedl mi nadzwyczaj dobrze, serie, ktore robilem prawie srajac w gacie byly na tyle luzne, ze zrobilem po wiecej powtorzen i jakos ogolnie bardzo dobrze mi sie cwiczylo. Po skonczeniu treningu silowego z usmiechem na twarzy wsiadlem na rowerek(jak nigdy) i te 30 minut naprawde ostrej jazdy poszlo lekko latwo i przyjemnie. Po skonczeniu calego treningu wstalem i pomyslalem sobie "kurwa, to juz koniec?!", moglbym spokojnie jeszcze ze 30 minut ponapierac. Pompa nie jest jakas wielka ale mocy dodaje, co do potliwosci to nie wiem bo zawsze jestem mokry jak swinia ale mozliwe, ze jest wieksza i wydaje mi sie, ze srodek ten pomaga w spaleniu smalcu, dodaje po prostu checi w momencie gdy glikogen jest na niskim poziomie a wtedy smalec schodzi najlepiej. Ogolnie to raczej pewnym jest, ze kupie puszke za jakis czas, gdy beda mogl znowu cwiczyc na silowni, kontuzja lokcia, zawsze sobie cos rozjebie story of my life!
P.S. Nie mam nic wspolnego z firma IHS :smile:
 
Back
Top