IHS Technology - BURN SHAPE

Szady

MMARocks
Cohones
burn-shape.png


Burn Shape
90 kaps
Masz dość nieskutecznych spalaczy tłuszczu, których producenci obiecują znikające kilogramy i na tym się kończy? Najwyższa pora, by sięgnąć po złożony z 12 substancji czynnych preparat realnie wspomagający odchudzanie! Skąd pewność, że tym razem będzie inaczej, że tym razem wreszcie coś będzie działać? Dlatego,że BURN & SHAPE XTREME jest owocem pracy specjalistów, a jego skład podyktowany jest wieloma testami, dzięki czemu jego działanie opiera się na podwójnej stymulacji organizmu do spalania nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, Pierwszą płaszczyzną są składniki zawarte w kompleksie stymulującym wzrost energii mentalnej, takie jak Acetyl L-Karnityna, Acetyl L-Tyrozyna, Fosfatydylocholina, Kofeina, ekstrakt z Żeń Szenia, oraz odpowiednio dobrana forma chemiczna Tiaminy. Składniki te zdecydowanie wpływają na poprawę koncentracji, przewodnictwa nerwowego w mózgu oraz wydzielania serotoniny i dopaminy, hormonów dających satysfakcje z aktywności życiowej, oraz zapewniających pozytywny nastrój nawet podczas trwania uciążliwych diet odchudzających. Dzięki temu nie tylko będziesz mieć więcej siły do walki ze zbędnymi kilogramami, ale także da Ci to satysfakcję jak nigdy dotąd. Drugą, nie mniej ważną siłą są składniki zawarte w kompleksie wpływającym na wzrost termo genezy i rozpadu energetycznego tkanki tłuszczowej. I tutaj oddajemy w Twoje ręce ekstrakt z zielonej herbaty, ketony malinowe, ekstrakt z pieprzu kajeńskiego, pirydoksynę, niacynę, oraz bioperynę. Wykazują one duży wpływ na wzrost spoczynkowego, jak i treningowego zapotrzebowania ciała na energię. To właśnie dzięki tym składnikom Twój tłuszcz będzie dosłownie znikał w oczach, a Twoje ciało nabierze smukłej linii. Kompleksowe działanie obydwu zestawień gwarantuje spalanie tkanki tłuszczowej zarówno podczas treningu jak i w dni w które nie trenujemy, likwiduje apetyt na węglowodany, przyspiesza metabolizm całego organizmu a dodatek witamin gwarantuje poprawne zachodzenie wszystkich przemian energetycznych na ludzkim organizmie. Jeśli chcesz zgubić zbędny balast, a masz dosyć obietnic bez pokrycia, zaufaj BURN &SHAPE. Jest jednocześnie skuteczny i bezpieczny - nie powoduje negatywnych objawów rozdrażnienia , nie działa nadmiernie pobudzająco, a stosowany równomiernie w ciągu dnia działa subtelnie, wpływając na termogeniczny rozpad tkanki tłuszczowej. Stosowany w większej dawce jednorazowej przed treningiem działa delikatnie stymulująco, oraz wywołuje wyraźnie zauważalny efekt tremogeniczny, dzięki któremu wreszcie uzyskasz sylwetkę o której marzysz.

Tabela wartości:

burn_shape.png


Zalecane dawkowanie:
3 kaps dziennie z dala od posiłków – po 1 kaps na 30 minut przed posiłkami lub 3 kaps. 30 minut przed treningiem, popijając szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.
 
Back
Top