IHS Technology - BETA ENERGY

Szady

MMARocks
Cohones
Beta-energy.png

Beta Energy
280 g​

Beta Energy to odżywka przedtreningowa, przeznaczona dla każdego kto chce zwiększyć ilość płytek krwi w mięśniach, a tym samym opóźnić zmęczenie występujące po treningu oraz uniknąć uszkodzeń mięśni.

W skład produktu firmy Iron Horse wchodzą:

Beta-Alanina – jeden z najbardziej popularnych aminokwasów, który jest prekursorem karnozyny, będącej odpowiedzialną za zwiększenie pojemności buforującej mięśni oraz zapobieganiu procesowi glikolizacji (odpowiedzialne za proces starzenia się organizmu). Wspomaga rozbudowę masy mięśniowej, a także zwiększa eksplozywną moc mięśni. Podczas suplementacji Beta-Alaniną niemal każdy odczuje specyficzne uczucie kłucia, spowodowane rozładowaniem receptorów nerwowych.

Histydyna – aminokwas odpowiedzialny za poprawę wytrzymałości oraz siły, który w znaczący sposób przyczynia się do szybszej odnowy powysiłkowej. Bierze udział w syntezie białek, dzięki czemu możliwe jest rozbudowanie większych i bardziej odpornych na uszkodzenia mechaniczne włókien mięśniowych. Dodatkowo, tak samo jak Beta-Alanina jest prekursorem karnozyny.

Cytrynian magnezu – substancja, której najważniejszym zadaniem jest redukcja kurczy mięśni oraz prawidłowe odżywianie i regeneracja organizmu. Jest suplementem diety o bardzo wysokim stopniu przyswajania.

Chlorowodorek pirydoksyny – wspomaga syntezę aminokwasów oraz neuroprzekaźników, a także bierze udział w metabolizmie białek, węglowodanów i tłuszczów.

Tabela wartości:

beta_energy-tab.png
 
Beta Alanina świetny synergizm łapie z kreatyną, o czym warto pamiętać :) widoczny wzrost wytrzymałości, jednak podobieństwo do kreatyny czyli faza nasycenia i potrzymanie :)
 
Ciężko cokolwiek powiedzieć bo właśnie jestem po pierwszej miarce. Nie wiem czy to efekt tej miarki, czy psychologiczne wkręcanie sobie w stylu Popeye the sailor man ... ale jestem tak podjarany, że musze napisać :D W sobotę bieg 10,5 km na ostatniej miarce z puszki High Kicka czas 1h 6 minut. Dzisiaj bieg 10,5 km czas 1h i 1 min. Biegło mi się rewelacyjnie, lepiej niż po high kicku. Zero zmęczenia w mięśniach nóg, czułem się rewelacyjnie podczas biegu i w kołko myślałem tylko żeby tempo podkręcać. Dam znać za kilka tygodni. Będę pił dwa razy dziennie po pół miarki niezależnie czy dzień T czy NT.
 
Mnie jedynie wkurza swedzenie od betalaniny, chociaz na treningi mma sie nadaje bo wkurwienie daje :)
 
Back
Top