Rozpiska IFN 1, 24.10.2015 Częstochowa - dojazd, nocleg, %

halibut

UFC
Middleweight
11825747_874288982654845_3754846902971117629_n.jpg


Kto z użytkowników nie wie - cohones ma specjalną zniżkę na bilety. Zapraszam do tego tematu:
http://cohones.mmarocks.pl/threads/organizacja-ifn-zaprasza-na-galę-bilety-w-specjalnej-cenie-dla-czytelników-mmarocks-i-cohones.24912/

Z Katowic/Gliwic dojedzie się do Częstochowy TLK lub Kolejami Śląskimi, czas: 1h/1,5h
Cena: około 10 zł.
Można też dojechać z Katowic Polskim Busem(1 h 15 min) za 15 zł.

Z Warszawy są bezpośrednie Polskie Busy do Częstochowy(3 h 20 min) za 23 zł.

Noclegów w Częstochowie nie mam ogarniętych jednak w Katowicach można wynająć hotelówki w akademikach, cena to 25/35 zł, nie pamiętam dokładnie.
 
W Częstochowie jest hotel Haga, zaraz przy dworcu. 130 zł za 3 os pokoje z łazienką.
 
Transport z Wro - autobus około 60-70zł w obie strony. Powrót po gali o 03:30.
 
Z Krakowa jest czterech przewoźników, w tym PB. Koszt ok 20 zł w jedną strone.
 
Nie, za 250 zł pewnie.

Jedziesz na gale?
nie wiem, na ten moment nie mam pojecia
mozliwe, ze od pazdziernika bede musial troche "przemeblowac" zycie, wiec nie moge sie dzis deklarowac

edit
ale zapytac zapytam - ktos z wwy w ogole jedzie?
 
W Częstochowie jest hotel Haga, zaraz przy dworcu. 130 zł za 3 os pokoje z łazienką.
Panowie, jest sraka, właśnie zadzwoniłem do kumpla i niestety kurwa przypomniał mi coś, co wiem od pół roku, ale mnie zaćmiło. Nie przenocuje nas, bo ma 24 października wesele siostry i będzie nocował sporą ilość rodziny. Także, albo cśniemy furą i wracamy tzeźwi (chujowa opcja), albo bierzemy ten pokój za 130zł/3 (darmo kurwa) i chlejemy jak pan Bóg przykazał.
 
Panowie, jest sraka, właśnie zadzwoniłem do kumpla i niestety kurwa przypomniał mi coś, co wiem od pół roku, ale mnie zaćmiło. Nie przenocuje nas, bo ma 24 października wesele siostry i będzie nocował sporą ilość rodziny. Także, albo cśniemy furą i wracamy tzeźwi (chujowa opcja), albo bierzemy ten pokój za 130zł/3 (darmo kurwa) i chlejemy jak pan Bóg przykazał.
Ja bym Wam polecił mimo wszystko opcje nr 2.
 
Dobrze, żę temat zszedł na dobrą drogę. Bałem się ,że symbol "%" w tytule nie będzie pasował .
 
do czetochowy mam 125 KM , w moim przypadku jeśli pojadę to na 95% w gre wchodzi jazda i powrot po gali samochodem.

kupiliscie juz bilety ?
 
My jeszcze nie kupiliśmy. Jak będzie mały skład i nie pijacy to można skoczyć autem.
 
Back
Top