IFF 1: Kulisy i Dziewczyny – fotorelacja

Mort

Żołnierz Chrystusa
Hehe Irokez i Mamed, zajebiste foty jak zwykle, dobra robota! PS. Niezłe nawet te dziewczyny, ale ja wolę tą na dole. :D

BlackStar

BAMMA
Lightweight
hehe:) no Irokez kolejna freak fotka:D ten zawsze mache walnie haha:D dziewczyny ładniejsze są wśród tych, które lubią mmarocks na fb:D:) , ale ogółem te z IFF też ok:)

Mort

Żołnierz Chrystusa
A ja wczoraj sobie FB założyłem i oficjalnie istnieję w społeczeństwie. xD No tak, może i ładniejsze są, ale niekoniecznie chcą chodzić półnago przed zgrają samców. :P

BlackStar

BAMMA
Lightweight
hehe no i bardzo dobrze zrobiłeś:) fb zdecydowanie przyjemniejszy serwis od nk itp. , hehe wiesz co jedna z dziewczyn, ktore widnieją w tych facebookowych się dostała na ring girl natomiast nie pojechała na galę:)

invinciblekamil

Oplot Challenge
Welterweight
nie no fajne laski były ale ta dziewczyna w brązowych włosach mmm na żywo znacznie lepiej wyglądała BÓSTWO ! ogólnie gala była fajna ale bardzo mało ludzi jak na taką imprezę. Walka Karola Celińskiego chyba najlepsza walka całej gali
icon_smile.gif

bulizzor

Jungle Fight
Bantamweight
Dziewczyny pierwsza klasa
icon_smile.gif
Chopaki uśmiechnięte, no może poza Fijałką. Chyba wiedział co go czeka
icon_wink.gif
A na ostatniej fotce konferansjer wygląda jak Małysz
icon_razz.gif

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Eee panowie;)
Już to pisałem bodaj na twiterze ale powtórzę się bo akurat temu aspektowi gali zdecydowanie warto poświęcić pięć minut więcej.
Pani w brązowych (prostych) włosach –
icon_wink.gif
icon_wink.gif
icon_wink.gif

Zdecydowanie najatrakcyjniejsza “część składowa” eventu
icon_wink.gif

G

Guest

Guest
zdecydowanie Pani w czarnych wlosach,niestety jest tylko na jednym Zdjeciu! zdecydowanie mnie to nie zadowala
icon_biggrin.gif

fifa

Oplot Challenge
Featherweight
dziewczyna wprowadzająca zawodników (brązowa)
icon_smile.gif
nie da sie opisać…. śliczna….:D ma ktos może jakies namiary:D ??