I FINK U FREAKY!

W Pride były fraeky teraz też są freaky w USA nie ma freaków i jest słaba oglądalność jak na tak duży kraj.
 
Oświadczam że NIE MAM ZAMIARU I NIE BĘDĘ WALCZYŁA NA ŻADNEJ GALI MMA ATTACK!!!


Organizator i właściciel MMA ATTACK bez mojej wiedzy i zgody rozpowszechnia nieprawdziwe informacje. Dziękuję to tyle w tej kwestii!



Iwona Guzowska na swoim fb.
 
Tyle, że Cholewa powiedział tylko o tym, że zawalczy polityk. Ten news to nie jest sprawka szefa MMA-Attack. Onet sobie dośpiewał resztę.

W jednym z wywiadów Cholewa powiedział, że "niedługo na MMA Attack zawalczy polityk". Logika wskazuje, że musi być to osoba mająca związek ze sztukami walki. Wśród polityków wybór jest niewielki. Jak ustalił Eurosport.Onet.pl wszystko wskazuje na Iwonę Guzowską.
 
a co z piłkarzem Wiśniewskim? Wcześniej słuchy chodziły, że jest niezadowolony z KSW, czy wiadomo coś o jego kontrakcie? Będzie na 24/25 czy jego kontrakt będzie rozwiązany? Chłop chce się bić, może Darek go przytuli w ramach freaka?
 
Wydaje mi się że KL dadzą mu szansę, w końcu walczył tylko raz. Może problemem jest przeciwnik dla niego, bo musi być to freak - innego wyjścia chyba nie ma. A wielu potencjalnych freaków dla niego nie ma.



575353_479256842147596_1578832015_n.jpg
 
Back
Top