Hyde Park

jut

Legacy FC
Heavyweight
Tak ciekawostka. Dziś miałem spotkanie, rozmawialiśmy o jakiejś tam sprawie i w pewnym momencie Google wyświetliło mi artykuł z poradą jak rozwiązać sprawę którą właśnie omawialiśmy. Tej kwestii odkąd mam ten telefon nie poruszałem, nic nie wyszukiwałem itp. Permanentna inwigilacja!

Masta

Vale Tudo
Open
Tak ciekawostka. Dziś miałem spotkanie, rozmawialiśmy o jakiejś tam sprawie i w pewnym momencie Google wyświetliło mi artykuł z poradą jak rozwiązać sprawę którą właśnie omawialiśmy. Tej kwestii odkąd mam ten telefon nie poruszałem, nic nie wyszukiwałem itp. Permanentna inwigilacja!
Nawet wyłączony telefon może rejestrować dźwięk, także.....

GroszMC

BAMMA
Light Heavyweight
Jaki telefon?

Olo

Legacy FC
Flyweight
Kilka razy miałem podobną sytuację, nic nowego.

szplin

KSW
Middleweight
W niedzielę podczas eksploracji MRU gadaliśmy o pajakach. Zastanawialiśmy się czy ten pająk, któremu robimy foto to kolczak. Pierwszą podpowiedzią w google po odpaleniu przeglądarki był artykuł o zaniepokojonej pani z Obornik Wlkp. która odkryła u siebie w domu kolczaka

• Like
Reactions: jut

AndJusticeForAll

Shark Fights
Featherweight
Szukałem odpowiedniego tematu, ale nie znalazłem :neildegrassewhoa: więc:
Orbitrek Kettler Rivo P przestał zmieniać obciążenie podczas pracy, zarówno w trakcie programów jak i manualnej zmiany "biegów". Poza tym nie słychać pracy silnika (którą było słychać przy zmianie obciążenia). Teraz pytania czy dobrze zdiagnozowałem awarię (może ktoś miał podobnie), czy warto naprawiać sprzęt i czy ktoś kogoś poleca z Katowic i okolic).

maras

UFC
Middleweight
Orbitrek Kettler Rivo P przestał zmieniać obciążenie podczas pracy, zarówno w trakcie programów jak i manualnej zmiany "biegów". Poza tym nie słychać pracy silnika (którą było słychać przy zmianie obciążenia). Teraz pytania czy dobrze zdiagnozowałem awarię (może ktoś miał podobnie), czy warto naprawiać sprzęt i czy ktoś kogoś poleca z Katowic i okolic).

Ale zasadnicze pytanie powinno brzmieć - czy przeszkadza to w składowaniu ubrań na nim?

Masta

Vale Tudo
Open
Powiem tak - ja nie wiem.

AndJusticeForAll

Shark Fights
Featherweight
O, ile dales za swoj bo rozwazalem zakup na zimowe dni takie cos zakupic? I czy ogolnie polecasz, ja niski jestem to by na mnie pasowalo wielkosciowo
Wytrzymał ponad 7 lat i 2 przeprowadzki. Sprzęt fajny, żona 165 cm też używała i też zadowolona. Spróbuje jakoś serwisować o ile się da a jak nie to się zastanowię nad nowym (choć orbitrek sporo miejsca zajmuje). Kosztował 2400 zł w 2014 roku.

GroszMC

BAMMA
Light Heavyweight
Samsung. Budżetowy model. Mam Chrome, Gmail, dysk googla
Mój ziomek miał podobnie, wyłączony telewizor srajsunga, o czymś gadał ze starą. Nigdy wcześniej nie szukał nawet niczego w tym temacie na necie. Włączył telewizor a tam w sugerowanych to o czym gadali przed chwilą.
Chinczyki słuchają...

• Like
Reactions: jut

Baasteek

UFC
Middleweight
Wytrzymał ponad 7 lat i 2 przeprowadzki. Sprzęt fajny, żona 165 cm też używała i też zadowolona. Spróbuje jakoś serwisować o ile się da a jak nie to się zastanowię nad nowym (choć orbitrek sporo miejsca zajmuje). Kosztował 2400 zł w 2014 roku.

bo ja widzialem na allegro taki za 200 zł

Baasteek

UFC
Middleweight
Po dlugim czasie pojawila sie pomaranczowa papryka w kaufie, bardzo polecam.

20210909_194347.jpg

Betonowy Krzychu

KSW
Lightweight
Wszystko co ma mikrofon może rejestrować dźwięk :fjedzia:

Btw.
Nie bez powodu baterie w telefonach stały się nagle "niewyciągalne"...
Co więcej - mikrofon ma prawdopodobnie dużo urządzeń których byśmy o to nie podejrzewali. W podcaście Rosiaka była rozmowa o tych tematach i było wspomniane, że jakiś koleś rozbierając jakiś prosty sterownik do jakiegoś urządzenia przez przypadek znalazł w środku moduł z mikrofonem pomimo tego, że to urządzenie nie miało w ogóle funkcji sterowania głosem. Taki moduł sprowadzony z Chin kosztuje ponoć kilka centów.

GroszMC

BAMMA
Light Heavyweight
Co więcej - mikrofon ma prawdopodobnie dużo urządzeń których byśmy o to nie podejrzewali. W podcaście Rosiaka była rozmowa o tych tematach i było wspomniane, że jakiś koleś rozbierając jakiś prosty sterownik do jakiegoś urządzenia przez przypadek znalazł w środku moduł z mikrofonem pomimo tego, że to urządzenie nie miało w ogóle funkcji sterowania głosem. Taki moduł sprowadzony z Chin kosztuje ponoć kilka centów.
Podrzuć linka Młody człowieku ;)

torpedo

UFC
Welterweight
Już tu kiedyś pisałem że dzwoni do mnie kumpel, mi leci muzyczka w tel. i już sięgałem po telefon żeby odebrać a tam słyszę że mówi ten kolega do swojego syna coś, a ja w ogóle nie dość że jeszcze nie odebrałem rozmowy to jeszcze jednocześnie dalej leciała ta muzyczka z telefonu.

Inna sprawa że on był na podsłuchu cały czas pewno, bo dwa razy go cbśki zgarniały, ale sam fakt rejestrowania rozmów nie tylko telefonicznych ale i przy wyłączonym telefonie jest-jakby to nasz kolega redakcyjny powiedział-creepy.