Hyde Park

GLF

KSW
Heavyweight
http://www.ufcstore.eu/wall-signs-posters/index.php?v=ufcuk_ufc_collectibles-and-novelties_wall-signs
;)

Automat

BAMMA
Bantamweight
@Baja

1. Ściągnij sobie jakiś darmowy, oficjalny materiał promocyjny w wysokiej rozdzielczości.

2. Wrzuć na 'przenośny nośnik' - jaki masz.

3. Idź gdzieś, gdzie drukują w dużych formatach.

4. Zapłać kilkanaście złotych.

5. Powieś na ścianie.

6. Ciesz się, bo zaoszczędziłes kilkanaście złotych.

:)

Bajuchna

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Dziękuje pięknie wszystkim :)

@Automat

no właśnie o tym myślałem na początku, ale liczyłem, że idzie gdzieś "stosunkowo" tanio dostać takie plakaciki :) ale wracam w takim razie do planu a :) dzięki wielkie!

Cactus

Moderator
Cohones
W polskim sklepie nie znajdziesz plakatów UFC / MMA. Jak chcesz Baja to mogę podać zagraniczne linki, bo takich znajdę pewnie z pierdylion, tylko nie wiem czy akurat takie Ci pasują :-)

Ewentualnie jeszcze pomysł Automata. Ja ze zdjęcia z autografem Penna (A4), zrobiłem dosyć spory plakat na ścianę za parę dyszek.

Kalogero, dzięki, zyskuję fejma :]

Przemek

UFC
Lightweight
Jebaka mam niezawodny sposób na ból m in. i zęba i nie trzeba wódy do tego ;).

Ja ogólnie nie pale ale widzialem cuda na oczach jak koledzy to robili.

bierzesz papierosa palisz trche,na kiepa sypiesz cukier(na to co spalona ale jeszcze nie spadlo i na to co sie zaraz spali)dwa buchy bierzech-cuker się grzeje i wąchasz to.Dwa wciągnięcia i 0 bólu!!nic!! na wlasne oczy kolege widzialem jak zjadl 5 apapów i po paru godzina powiedzial ze to nei da rady,umierał-zrobil to co napisałem wyzej i luz ;]

Cinek007

KSW
Middleweight
@Marcin, nie tam chuj strzelił - chwila słabości, dalej chcę nie pić

wkurwia mnie już to, pisałem sobie z taką dupeczką zapoznaną przez znajomego, wszystko spoko wg smsów a dziś się dowiedziałem, że jak zadzwoniła (jak już byłem nakurwiony - akcja się dzieje parę dni temu) to ja teksty typu: "ruchasz się? ale chcesz się ruchać? dobrze się ruchasz?" - nawet jej wtedy nie widziałem na oczy, na szczęście dziewczyna dała się zaprosić na przeprosinowy obiadek...

dlatego właśnie nie mogę pić!!!!!!!!

@Przemek, dzięki za radę, kiedyś wypróbuję. Mi pomaga apap, kodeina też... ale 200 na hejnał czuć po 2 minutach a bolało kurewsko

zresztą ten ból to była taka wymówka:/

Mort

Żołnierz Chrystusa
Jebaka nie jesteś sam, bo ja mam to samo po alkoholu. Dlatego nie piję i chuj. Całkowita amnezja to zło.

FrostBite

Legacy FC
Flyweight
to ja teksty typu: "ruchasz się? ale chcesz się ruchać? dobrze się ruchasz?"

Dobre, dobre. Ja po alkoholu jestem spokojny jak baranek, już na trzeźwo chodze bardziej ponury i wkurwiony. A po promilach to co najwyzej mam ochotę wyznawać miłość mej partnerce aż do przesady, ponoć taka przylepa :P

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
Z mojego najlepszego przyjaciela po alkoholu uwalnia się totalne zwierzę. Jak byliśmy w tamte wakacje na wyspach w pracy, wołali na nas fucking Polish animals :-) ale ja tam jestem w pełni opanowany po alku :-)

@Fros

Mam to samo, kleje się jak pojebany :-) i mówię jak to ją bardzo lubię itp

Cinek007

KSW
Middleweight
Akurat w tym przypadku wyszła na dobre. Spoko donżuan, nie zawsze jeżdzę panienkom przed inicjacją. Jak coś wiem, do kogo uderzać po porady:-)<lol>

Mort

Żołnierz Chrystusa
Nie słuchaj się Perverta, on nie potrafi dupy wyrwać.. :D hahha perv, dzięki, to jest mistrzowski podryw, potem mi szpagat na podłodze robiła potulna jak baranek ;)

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
wchodzę na wp czytam ,że po pierwszej połowie 9:20 dla Szwedów.Odświeżam i remis 29:29 to są istne przechuje !!! jaką oni mają psyche w ogóle. Kurwa i zawsze najlepsze mecze muszą być jak nie mogę oglądać :-) widział ktoś cały mecz ?? niech coś napiszę jeżeli już się otrząsnął po takim szoku

znowu było Wichary to nie do wiary ??

Oni ćwiczą z Frankiem Edgarem czy co ??:-)

Marcin Jabłoński

Bellator
Welterweight
Cohones
MMARocks
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.... Panowie a sięęęęę zaebałem :D D: D:D D :-) sptkania rodzinne żle się kończąm a teraz kompyter mój i mogę dzaleć!! :D