Hyde Park

torpedo

UFC
Bantamweight
Jak można tak bezczelnie ludzi oszukiwać, że w Kielcach kiedykolwiek zrobiono coś dobrego? Z Kielc jest kurwa Liroy.
A widzisz. Niemcy mają Nutellę, Milkę lila pauze, a my mamy nasze dobro narodowe Majonez Kielecki.
Wpisany na unijną listę produktów chronionych, coby jakiś szwab nie zajebał receptury i nie przerobił na jakieś gówno wypełnione chemią typu Winiary.

torpedo

UFC
Bantamweight
Nutella jest włoska, a przez olej palmowy używany do jej produkcji giną orangutany. Jebać.
W takim razie Ferrero na pewno bierze olej palmowy z Niemiec.
Jako że to główny składnik i jest go tam 90% to śmiało można powiedzieć że w 90% to produkt niemiecki.

lugasek

UFC
Light Heavyweight

Scurvol

KSW
Light Heavyweight
Pany North Face robi dobre plecaki? Jester lub Rodey mnie interesuje. No chyba, że coś innej marki tak do 200zł?
polecam ten, niedawno kupilem na rower i jestem bardzo zadowolony. Nie jest duzy ale taki mial byc. Od chuja roznych schowkow. Masz tu ladna przecene bo byly po 399

lugasek

UFC
Light Heavyweight
Opyla się? Niewiele drożej był z rtx2060 (tylko 8 ramu). Wszyscy narzekają na matrycę w tych lenovo 120hz
Jakby sie nie opylalo to bym nie wrzucal. Matryca średnia, ale za różnice w cenie kupisz sobie monitor. Ten z rtx ma 6 rdzeni, ten ma 8.

Last edited:

szplin

ONE FC
Super Heavyweight
aa, to teraz juz za 7k kupujesz?:) Za tyle to kupisz sobie kompa z rtx nawet dzisiaj.

Szczerze, to już sam nie wiem co wybrać. Chciałbym mieć komputer na kilka lat, tak żeby nie musieć za 2 lata myśleć, że trzeba by wymienić. Z drugiej strony, kupić teraz za 3,5 i za dwa lata następny za 3,5 to wyjdzie na to samo co kupić teraz za 7.
Kurwa, za duży wybór, za duże ceny, za krótkie życie, za mało bejmów :lol:

billmurray

UFC
Light Heavyweight
jemy!
sałatka wegetariańska (ryżowo-kurczakowa):
pierś z kurczaka 200g,
100g ryżu basmati,
sos steak house madero z biedy
:antonio:
14FA2E32-4CA3-4921-9CE9-4711956B7FAB.jpeg

Senator Kozioł

Bellator
Lightweight
Mordeczki, jaki chuj belzebub siedzi w ostatnim czasie w powietrzu i wysysa checi do zycia z Senatora?? Wszystko zajebiscie, cala zima trening, pilnowanie michy itd, forma elegancka i kurwa od 2 tygodni jakby ze mnie uszla motywacja i ogien do treningu. Za oknem szaro,ponuro, z dupy to tym bardziej powinienem isc na trening, a senator co? woli sobie poczytac ksiazke i poogladac internety.. Powinna leciec ostra redukcja kurwa, jebnijcie mnie pradem! @lugasek ja tu sie chwalilem postepami mojej formy a Ciebie kurła nie bylo :(

Olo

Jungle Fight
Middleweight
Hmm pewnie i spoko, ale ja tak bardziej coś pod 30l chcę i cenowo widzę, że one też ponad mój budżet
Jak 30l to Rodey może Ci za mały być.
Mordeczki, jaki chuj belzebub siedzi w ostatnim czasie w powietrzu i wysysa checi do zycia z Senatora?? Wszystko zajebiscie, cala zima trening, pilnowanie michy itd, forma elegancka i kurwa od 2 tygodni jakby ze mnie uszla motywacja i ogien do treningu. Za oknem szaro,ponuro, z dupy to tym bardziej powinienem isc na trening, a senator co? woli sobie poczytac ksiazke i poogladac internety.. Powinna leciec ostra redukcja kurwa, jebnijcie mnie pradem! @lugasek ja tu sie chwalilem postepami mojej formy a Ciebie kurła nie bylo :(
Naszprycuj się witaminą D3 aż Ci uszami wyjdzie i nie stój, forma na lato sama się nie zrobi :bleed:

szplin

ONE FC
Super Heavyweight
Zrób sobie jeden weekend resetu