Hyde Park

Jawor

Jungle Fight
Lightweight
OMNADREN.jpg
Taaa, a później będzie filmiki kręcił z pomarańczą..

comment_nU3RwlMp8SQ7b3GTQ6MsP9f2MwLXl6LO,w400.jpg

bimber_fan

Jungle Fight
Bantamweight
A ja taki głodny :ożeszty:
W zeszłym roku jak nie było tych durnych obostrzeń to byłem w takiej małej wiejskiej knajpce i też były burgery,w sumie to pseudo bugery,ale właśnie z ananasem i kurde nawet całkiem dobrze smakowały,dużo lepiej niż wyglądały.
Oczywiście foto wtedy zrobiłem ,ale jak pisałem zz wyglądu bez szału, aczkolwiek smaczne.

Attachments

• 20200115_184156_crop_61.jpg
    20200115_184156_crop_61.jpg
    271.9 KB · Views: 13
  • 20200115_184152_crop_55.jpg
    20200115_184152_crop_55.jpg
    489.4 KB · Views: 13
Last edited:

zoom

UFC
Lightweight
Z ananasem mi się kojarzą kotlety kurwa na ślubach. Wiejskie w chuj :lol:
Ale tu to wygląda ciekawie.
Ojebał bym se co fajnego a ni ma jak.
Jadłem z jakieś knajpy tutaj w wawie i było spoko.

W domu kiedyś robiłem burgera z krewetkami i grillowanym ananasem i też bylo spoko

torpedo

UFC
Bantamweight
Jadłem z jakieś knajpy tutaj w wawie i było spoko.

W domu kiedyś robiłem burgera z krewetkami i grillowanym ananasem i też bylo spoko
Z krewetkami i grilowaną gruszką ostatnio zrobiłem i zajebiste było. Z ananasem muszę kiedy obczaić.

Mes_

Spał pod stołem
Pany North Face robi dobre plecaki? Jester lub Rodey mnie interesuje. No chyba, że coś innej marki tak do 200zł?

flyingleb

BAMMA
Welterweight
U nas też w jednym lokalu robią burgera z ananasem i w nim jest 300g mięsa. Pszny.
O ile na pizzy:brianvomit:tak już z mięskiem o dziwo pszny jest. Fajnie grillowany wchodzi z kurakiem. Sam robiąc w UK w Nandosie widząc jak ludzie to zamawiają myślałem że ich pojebało. W końcu sam się skusiłem na tortille z grillowanym kurakiem ananasem i ostrym sosem i szok, bo to kombo było naprawdę git.

torpedo

UFC
Bantamweight
No z kieleckim to nawet psa bym nie ojebal. Z Winiary elegancko
Gaara, jak ci kielecki nie smakuje to znaczy że jadłeś podrabiane jakieś gówno.
Oryginalny jak byś wpierdolił, to byś przyjechał z powrotem do Polski i dziennie z rana czekał pod Żabką aż otworzą, żeby ojebać cały słoik na czczo.

majkelo89

UFC
Welterweight
Gaara, jak ci kielecki nie smakuje to znaczy że jadłeś podrabiane jakieś gówno.
Oryginalny jak byś wpierdolił, to byś przyjechał z powrotem do Polski i dziennie z rana czekał pod Żabką aż otworzą, żeby ojebać cały słoik na czczo.
Jak można tak bezczelnie ludzi oszukiwać, że w Kielcach kiedykolwiek zrobiono coś dobrego? Z Kielc jest kurwa Liroy.