Hyde Park

Gienek

UFC
Welterweight
Fotki z życia wzięte wrzucaj, a nie memy:beczka:

Jak coś mam inny numer. Jak mnie się coś stanie, to ktoś zadzwoni :lesnarhappy:
Zapisz sobie mnie w telefonie Dzwonić na ratunek życia hehe.
received_263038157750627.jpeg

marcinos

KSW
Featherweight
Idź na swoje. Masz potencjał. Takie wrażenie.

Ja od lat nie pracuje i nie zarabiam, a ciuchy Versace bezdomni podrzucają razem z brykami:juanlaugh:

Tak to jeans, czyste buty, koszula i marynarka. Stonowane i uniwersalne. Obiecać złote góry i większość to kupi. Od biednych po bogatych. Żeby wiedzieli, że to Ty za marne grosze zmienisz ich życie na takie o jakim marzyli.

Niestety to działa. W Better Call Saul ładnie to ujęli. Im większe farmazony gadałem, tym bardziej mnie chcieli.

Zatrudnić, nie wyruchać :jarolaugh:
ja to od dawna na swoim, teraz i tak mam dwie rozmowy, gdzie praca od 10. Probuje nowe zycie, bo firma ktora mamy z kolezanka, juz sama dziala, nie musimy tam byc. A w domu tez jebne z nudow, zaleze sie i skoncze odwrotnoscia bastiana, nie rob nic a masa i tak idzie ;D ja to zawsze lubilem zamieszanie, szansa, ze mnie przyjma na to stanowisko i tak marna :D ale huj dzwonili to marcin pojdzie.

PeSTAo

KSW
Welterweight
nie rob nic a masa i tak idzie ;D
Zryj, pij, a masa i tak idzie :antonio:
firma ktora mamy z kolezanka, juz sama dziala, nie musimy tam byc
Szacun w opór
ja to zawsze lubilem zamieszanie,
Jak ja to znam:lesnarhappy:

huj dzwonili to marcin pojdzie.
Wez ciuchy z wyjebanym logo (korpoludki to kręci) potem oddaj do sklepu :beczka:

Rozwala mnie to jak zakładają biedaciuchy z wyjebanym na klate logo lub znaczkiem, a nie znają ciuchów z delikatnym logo poziom wyżej :DC:

Najwyżej wystaw im fakturę za spotkanie consultingowe i daj do e-sadu. Jak się nie odwołają zawsze parę złotych :lol:

PeSTAo

KSW
Welterweight
@marcinos
W Wawie i okolice fest się zraziłem. Gadasz banialuki i się jarają. Zero wiedzy, a w gaciach kisiel. Płaca niezależnie od wygenerowanego zysku. Poznań w sumie gorzej.

Z hitów:
a) co bym nie robił nie dadzą mi 10k czy o tym wiem
b) koleś co uznał że VAT jest 18% i plan sprzedażowy taki sam na każdy miesiąc. Również ten startowy, tygodniowy.
c) nie wiedzą jak mnie przemycić do firmy, z zarobkami na które się umówiliśmy. To może zaczniemy od 2k żeby im się załoga nie zbuntowała :juanlaugh:

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Bo ja nie! He He.
A tak serio, to ostatni backup jaki udało się uratować?
Jak widać. Co się mogło spierdolić to się spierdoliło, także trzeba znowu grindować lajki ;)
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, serio. Trzymajcie reke na pulsie :)

Mnichu

UFC
Flyweight
O ja jebie co tu się odwaliło? Co to za wygląd? @Dzihados oddaj moje lajki i nabite posty! :lol:

A tak serio to zdradź coś więcej odnośnie tego trzymania ręki na pulsie

• Like
Reactions: osk

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
A tak serio to zdradź coś więcej odnośnie tego trzymania ręki na pulsie
Stary serwer, świeć mu Panie nad jego obwodami, ze starym softem mocno nas ograniczał na wielu poziomach, ale nie mogliśmy (baliśmy się ;)) tego ruszyć bo było za dużo powiązań używanego oprogramowania, aplikacji, pluginów - które nie działały na nowszych silnikach WP czy XF. Ogrom pracy przede wszystkim.
Teraz jak i tak wszystko poszło w pizdu, możemy iść do przodu nie oglądając się na stare rozwiązania.

Główna już nie będzie padać, forum śmiga, a to dopiero początek, serwer jeszcze w ogole nie zoptymalizowany a juz jest dobrze. Oczywiście integracja forum<->główna też będzie, ale wszystko po kolei.

motylomaniaaa

Brutaal
Welterweight
GDIZE MOJE LAJKI!!! @Cloud, backup z końca 2019?! are you kidin me?

Odtwarzanie pewnie było jak w T-Mobile po pożarze w 2019, z kompów zainteresowanych, hehhe. Masz coś? tak to dawaj bedziemy sklecać