Hyde Park

dawidbebe

BAMMA
Bantamweight
Ode mnie dostał jako nagrodę pocieszenia.

A tak w ogóle to oglądam KSW z polskim komentarzem i piję Proper 12 z biedrony. Możecie mnie zwyzywać.

comment_36rHvmBLdjX7uLpSWjPTQVaeZpennzkM.jpg

marcinos

KSW
Featherweight
Kumpel mi wysłał foto to stoi zaraz obok golden locha:korwinlaugh:
no tez z kolezka mielismy taka brechte z tego, najnizsza polka :D a wrozyli mu, ze na whisky zostanie milionerem, no nie wiem kurwa :D nie mieszkam w irlandii, wiec moze tam sie to sprzedaje, ale jak u nas kosztuje tyle, ze @Baasteek by na nia okiem nie rzucil, to watpie czy w innych krajach kosztuje wiecej.

tesla

Maximum FC
Featherweight
Łoooooo mordeczko, leżysz wygodnie? Masz pod głową poduszkę, czy buty innego bezdomnego? Zresztą, pisz wszystko. Cohones słucha, radzi, i nigdy Cię nie zdradzi :conorsalute:
Wszystko wam wypłaczę. Wtedy mnie polubicie. Bo będę jak Akop który otwiera drzwi swojej prywatności na oścież i zaprasza na herbatę z widokiem na swoją roznegliżowaną żonę. Tylko że u mnie zamiast żony to rozumiecie Tytus siedzi w koncie w jakiś szmatach opatulony i na starym laptopie z Windowsem Vista prowadzi nienawistny profil na Twitterze zupełnie tym opętany, świata poza tym nie widzi, wrzeszczy na mnie gdy niema wina, ugryzł mnie kiedyś w stopę jak koło niego przechodziłem, i zostawiłem go z skarpetką w zębach, spojrzałem na jego przekrwione wściekle oczy i szybko się oddaliłem do kuchni naparzyć sobie herbaty na uspokojenie. Z rozmarzeniem wpatrując się w kalendarz z gołymi babami, i uciekając w marzenia, że oto z tą kobietą mieszkam w domku na plaży, gdzieś gdzie mówi się w jezyku amerykańskim. Zdala od Tytusa goluma i tego wszystkiego rodem ze Szkolnej
*Nie znam Tytusa . z mojej strony to postać fikcyjna i w żaden sposób nie chce sie wybijac na jego fejmie ani go obrażać.

Last edited:

rash

KSW
Light Heavyweight
no tez z kolezka mielismy taka brechte z tego, najnizsza polka :D a wrozyli mu, ze na whisky zostanie milionerem, no nie wiem kurwa :D nie mieszkam w irlandii, wiec moze tam sie to sprzedaje, ale jak u nas kosztuje tyle, ze @Baasteek by na nia okiem nie rzucil, to watpie czy w innych krajach kosztuje wiecej.
Fakt, faktem. Żeby to znaleźć trzeba szukać na najniższych półkach. W "mojej" biedronce stało między winami.

andrzej_t.

UFC
Welterweight