Hyde Park

torpedo

UFC
Bantamweight
IMG_07092019_173838_(1080_x_1080_pixel).jpg

Thai

Maximum FC
Bantamweight
Do ludzi mieszkających we Wrocławiu.

Gdzie na rynku/blisko rynku można wyskoczyć na jakas dobra szamke w kilka osób, nie płacąc przy tym po 60zł za danie? Byłem wcześniej w Mango Mama, bardzo spoko było. Teraz szukam czegoś na wieczór. Obojętnie jaka kuchnia.

zoom

UFC
Lightweight

Gdzie na rynku/blisko rynku można wyskoczyć na jakas dobra szamke w kilka osób, nie płacąc przy tym po 60zł za danie? Byłem wcześniej w Mango Mama, bardzo spoko było. Teraz szukam czegoś na wieczór. Obojętnie jaka kuchnia.
@halibut

A tak poważniej to @respect napewno coś fajnego poleci

Baton17

UFC
Lightweight
Trylogia wyśmienita, szlachecki western. Generalnie jak ktoś lubi powieści przygodowe to Sienkiewicz autor podstawowy. Tylko trzeba podejść bez tego szkolnego pierdolenia.
Dla mnie to nie do przebrniecia. Usypialem czytajac to. Opisy niemilosiernie kurwa dlugie. Nie wciagnelo mnie kompletnie

Gaara

Vale Tudo
Open

Rrspect polecilby czeskie żarcie na przeciwko galerii dominikańskiej. Ja polecam młyn i pieczone pierogi lub mega pomidorową i do tego placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym

Betonowy Krzychu

Bellator
Light Heavyweight
Chciałem się pochwalić jaką zajebistą robotę ostatnio odjebałem. Wymierzone do milimetra. Równiutko jak nigdzie na świecie.
@Baton17 Tobie pisałem, że pokaże Ci biblio jak ją zrobię. . . układ książek się jeszcze zmieni bo mi to nie pasuje co jest

Grishama bym chętnie zaanektował. Póki go nie poznałem nie ueierzyłbym, że da się napisać ciekawą powieść o tematyce prawniczej.
comment_NcStri0bvcwZUQtO3qgcgDWxP7xboA6G.jpg

Ja w szkole właśnie nie czytałem tego. Dopiero niedawno, dla siebie i powiem Ci, że trylogia to, kurła, prawie jak jakiś Władca Pierścieni tylko zamiast ogrów to, np. Ukry :P
ale zajebiste to jest
Ja trylogię przeczytałem jak miałem chyba z 11 lat, potem dla kolegów starszego brata tłumaczyłem o co tam chodziło jak przerabiali to jako lekturę, zajebiste książki jak dla mnie.
Ooo... widzę placek po sanocku.