Hyde Park

Hefaner

Armia Karola Bedorfa
Jako że dziś siódmy dzień września, to składam najlepsze życzenia naszemu jubilatowi. Przełamania barier w sraniu przy pannie i takie tam różne życzenia. Niechaj nasz feminista @Hefaner rozwiąże zagadkę gdzie jest Sopot
Gdyby ktoś był zniesmaczony, to możesz wymienić na to:
Ten jeden dzień mogłeś poczekać chociaż :płacz:

Mes_

Spał pod stołem
Jako że dziś siódmy dzień września, to składam najlepsze życzenia naszemu jubilatowi. Przełamania barier w sraniu przy pannie i takie tam różne życzenia. Niechaj nasz feminista @Hefaner rozwiąże zagadkę gdzie jest Sopot
Gdyby ktoś był zniesmaczony, to możesz wymienić na to:
idę Ci zajebac wpierdol

Baton17

UFC
Lightweight
Chciałem się pochwalić jaką zajebistą robotę ostatnio odjebałem. Wymierzone do milimetra. Równiutko jak nigdzie na świecie.

@Baton17 Tobie pisałem, że pokaże Ci biblio jak ją zrobię. . . układ książek się jeszcze zmieni bo mi to nie pasuje co jest

Zajebista robota. Lubie jak ksiazki stoja w konkretnym porzadku. Tylko ten Henryk Sienkiewicz ::clintdis::

Drzewo

PRIDE FC
Heavyweight
Żółta Kartka
Samemu można lepsza zrobic - kamień do pizzy. Odkad go mam nie zapłaciłem za żadną pizzę. Polecam, Justyna Pochanke.
Justynę to lepiej ponadziewaj, jeśli ładna. Co do kamienia - mordo, co ja bym dał, żeby mieć normalną kuchnię, i samemu gotować i piec... Chyba se kurwa chatę muszę kupić :wow:

Mes_

Spał pod stołem
Chciałem się pochwalić jaką zajebistą robotę ostatnio odjebałem. Wymierzone do milimetra. Równiutko jak nigdzie na świecie.

@Baton17 Tobie pisałem, że pokaże Ci biblio jak ją zrobię. . . układ książek się jeszcze zmieni bo mi to nie pasuje co jest

::clintdis::
nie wiem na, którym etapie ale coś zjebales Andrzejku
tak to powinno wyglądać
494145A6-C9E5-4A76-BD38-32DC5AFE2CA2.jpeg

Drzewo

PRIDE FC
Heavyweight
Żółta Kartka
IMG_20190907_162745.jpg

Poleciało już 3 razy...
IMG_20190907_170419.jpg

No i ten gose dwukrotnie.
Zważywszy, że dwa browarki Miłosława z kija pykłem do pizzy, to wizja obejrzenia ufc z Wami, Panowie, delikatnie się oddala... Czas na wycof z pubu, dotrwanie do decyzji czy oglądanie nie przyniesie mi bana od redakcji, a potem ogień, albo drzemka :stevecarell:

D

Deleted member 2903

Guest
Czujecie już ten rosnący temperament? Oby kebab z Dustinem dali walkę zycia i niech wygra lepszy.