Hyde Park

panpan

KSW
Lightweight
Miał ktoś do czynienia z prawilnymi szkoleniami pierwszej pomocy? Nie interesuje mnie podbicie papierka jak do prawa jazdy tylko realne nabycie umiejętności w różnych sytuacjach

A kto nie miał

dawidbebe

BAMMA
Bantamweight
Miał ktoś do czynienia z prawilnymi szkoleniami pierwszej pomocy? Nie interesuje mnie podbicie papierka jak do prawa jazdy tylko realne nabycie umiejętności w różnych sytuacjach

A kto nie miał

Co dokładnie potrzebujesz wiedzieć ?

cRe

UFC
Lightweight

A kto nie miał
Ja mailem z dwoma czynnymi ratownikami w ostatniej klasie ogólniaka. Mam w domu rodzinnym jakiś certyfikat z tego. Przydało mi się to dwa razy podczas udzielania pomocy obcym osobom które dostały jakiegoś ataku - drgawki, rzygi itd

Lockhorne

Purysta językowy
Czy prawdą jest, że Polsat puści tylko dwie walki z najbliższej gali UFC? Podobno ich jakaś siatkówka blokuje.

dawidbebe

BAMMA
Bantamweight
Czy prawdą jest, że Polsat puści tylko dwie walki z najbliższej gali UFC? Podobno ich jakaś siatkówka blokuje.

Tak. Pisałem już w innym temacie. Transmisja miała być od 20, jednak przez siatkówkę przesunęli na 21:30. Trzeba brać też pod uwagę, że jeśli mecz się przedłuży to mogą pokazać tylko main event

billmurray

UFC
Light Heavyweight
jeszcze miesiąc temu to było kurła
comment_HgLjvb1RCsCPBeNLYJRgLfz2c29dgSq2.jpg

Baasteek

UFC
Middleweight
Juz malenko zostalo do idealnego samopoczucia. Musze odreagowac dentyste. Kurwa zeby dostac sie w chore miejsce musial usunac kawalek dziasla:scary:

a mowil dentysta : prosze przyjsc na kontrole za pol roku, to nie, zwlekalo sie, zwlekalo sie i takie teraz efekty :zakręcony: