Hyde Park

MirsadBektic

Bellator
Heavyweight
@PeSTAo zakładaj TT. Awanturka się szykuje :lol:

tenor.gif

PeSTAo

KSW
Welterweight
@PeSTAo zakładaj TT. Awanturka się szykuje :lol:

:DC:
Dzięki za cynk. Nie chce mi się. Zarabiam hajsy i pije dobre alko.:fjedzia:
Miras ma założyć TT to sobie we dwóch popiszą :mamed:

Oświadczenie:
Nie napisałem na niego żadnego maila do redakcji, żadnego posta niezaraportowalem. Parę publicznych bluzgów w odpowiedzi na jego chamskie teksty na które redakcja nie reagowała - spodziewałem się bana, nie dostałem.

Koniec oswiadczenia :lol:

Rakesh by dał @andrzej_t. ignora jak nic :no no:

Tytus prawdziwy to marna podróbka prawdziwego Tytusa :gsp:

Stać się na więcej @TYTUS :beczka:

Ten Twój ból dupy nie wiem o co jest pocieszny.

Last edited:

PeSTAo

KSW
Welterweight
Przepraszam, nie mogę edytować.

Zapomniałem napisać, że pies Pana Akopa ma więcej lajków niz Tytus followersow. 6 followersow :pociesznymirek:

Bafana Bafana

Maximum FC
Super Heavyweight
Bo mam aktualnie 2 numery. Co sie nawkurwiamy z tym internetem u nich to głowa mała. Odkąd zrezygnowali z korzystania anten innych sieci chuj nie poziom reprezentują. Kiedyś na moblinym orange cale ksw przez kswtv na najwyzszej jakości obejrzeliśmy. Zaimponowało mi to wiec najbliżej chyba do orange
Obczaj sobie Orange Flex (działa na zasadzie netflixow i innych takich) lub Nju na abonament. Tanie opcje elastyczne na abonament. Tylko w sumie nie wiem czy da się mieć flexa na firme. W orange na abonament masz za 40 zł/netto no limit i 17 gb neta. Dodatkowo możesz zawsze dobrać elastyczny pakiet rozmów na międzynarodowe czy tam jakiś roamingow poza unią za dodatkowa dopłata (można to włączać i wyłączać)