Hyde Park

respect

Vale Tudo
Open
Za zachowanie podłe karma wypłaci mu kopy na mordę. Pewnie teraz zamiast psznego jedzenia musi wpierdalać klopsiki jarmużowo-torfowe w delikatnym sosie z gałązek i piasku i od trzech godzin z resztą współbiesiadników próbuje zrozumieć pierdoloną instrukcję do nowej planszówki, idealnej kiedy gra się w nią w parach ze swoimi drugimi połówkami. W myślach już żałuje dokonanych wyborów. Nie na pyszne jedzonko, nie na relaksujący najebcing z kolegą, tylko na jakiś syf polecany przez Fit Loversów Instagramerów Youtuberów w dupę jebanych, na grę od jakichś popierdoleńców się wybrał. A znajomi narzeczonej piwo mają tylko bezalkoholowe i do tego kurwa ciepłe! Czy warto było?
Oby tak to wyglądało. Niech cierpi jak i ja cierpię.

P.S. Na poprawę humoru zamówiłem dużą pizzę i skrzydełka z kurczaka.

Samuraj

Shark Fights
Heavyweight
Za zachowanie podłe karma wypłaci mu kopy na mordę. Pewnie teraz zamiast psznego jedzenia musi wpierdalać klopsiki jarmużowo-torfowe w delikatnym sosie z gałązek i piasku i od trzech godzin z resztą współbiesiadników próbuje zrozumieć pierdoloną instrukcję do nowej planszówki, idealnej kiedy gra się w nią w parach ze swoimi drugimi połówkami. W myślach już żałuje dokonanych wyborów. Nie na pyszne jedzonko, nie na relaksujący najebcing z kolegą, tylko na jakiś syf polecany przez Fit Loversów Instagramerów Youtuberów w dupę jebanych, na grę od jakichś popierdoleńców się wybrał. A znajomi narzeczonej piwo mają tylko bezalkoholowe i do tego kurwa ciepłe! Czy warto było?

Czy warto? Jeśli porucha to warto ale tu trzeba zastosować wzór jakiś Bastianowy.

Dane :

Wygląd typiary =?
Jakość występu =?
Ruchanie =x
Sranie po fit zarciu = -

Czyli

(? +?) *x : (-)

:einsteinsmoke:

respect

Vale Tudo
Open
@Baasteek pacz co ostatnio widziałem, co byś brał?
jl3z39.jpg

rash

UFC
Flyweight
Jestem królem! Więc wszyscy kurwa łapy w górę!:conorwalk:
Ależ dziś mam radość z życia, wręcz można powiedzieć: zakochałem się w życiu od nowa ::snoopd:::happy dance:
Normalnie chodzę i prawie tańczę po ulicach.
Jak to dwa - trzy małe kroczki życiowe (te jeden to nawet nie wiem czy krok w przód!) potrafią natchnąć i naładować baterie. Obym jutro obudził się z taką mocą jaką mam w sobie dziś!

torpedo

UFC
Middleweight
Ależ dziś mam radość z życia, wręcz można powiedzieć: zakochałem się w życiu od nowa ::snoopd:::happy dance:
Jak to dwa - trzy małe kroczki życiowe (te jeden to nawet nie wiem czy krok w przód!) potrafią natchnąć i naładować baterie. Obym jutro obudził się z taką mocą jaką mam w sobie dziś!
Narkotyki to zło!

respect

Vale Tudo
Open
Coś poruchał to twoje

straszny_raptor

Legacy FC
Lightweight
: zakochałem się w życiu od nowa ::snoopd:::happy dance:

Klasyczny symptom zaburzenia afektywnego dwubiegunowego. Jutro obudzisz się martwy w środku.

Żarcik, oby tak dalej (;

majkelo89

UFC
Light Heavyweight

Mnichu

UFC
Featherweight
Rzuciłeś robotę?

rash

UFC
Flyweight
Rzuciłeś robotę?
A tam. Robota może i stresująca, ale ją lubię. Po prostu mam wrażenie, że w końcu moja łódka obrała właściwy kurs na oceanie życia.

A propos, wódka Wokulski, pigwa z irlandzką whiskey pił ktoś? Warto? Czy w ogóle ten Wokulski czysty też dobry? Każdą odpowiedź w stylu "ja nie piłem" i tak polajkuje :śmiech:

andrzej_t.

UFC
Heavyweight
A tam. Robota może i stresująca, ale ją lubię. Po prostu mam wrażenie, że w końcu moja łódka obrała właściwy kurs na oceanie życia.

A propos, wódka Wokulski, pigwa z irlandzką whiskey pił ktoś? Warto? Czy w ogóle ten Wokulski czysty też dobry? Każdą odpowiedź w stylu "ja nie piłem" i tak polajkuje :śmiech:
Ja chyba piłem tego Wokulskiego i całkiem dobre to było, w sensie paskudne jak wódka, ale nie tak paskudne jak paskudna wódka. Mam nadzieję, że pomogłem.

respect

Vale Tudo
Open

My to pili u mnie chyba co? @Mnichu @mewson @husarz? W sensie czystą Wokulskiego a nie jakieś kolorowanki, chyba dobre było. Nie wiem, słabo pamietam
:pjelen:

respect

Vale Tudo
Open
Jak nie było w tym mango, to musiało być spoko:korwinlaugh:
Ja przyniosłem czystego Absoluta. Ewentualnie ktoś z Was mógł to postawić na stole, a wódka jak to wódka, zimna zawsze zacna:roberteyeblinking:
Ja to miałem schłodzone tylko nie mogę dojść czy wypiliśmy to razem czy piłem to kiedy indziej.
:fjedzia: