Hyde Park

Senator Kozioł

Bellator
Welterweight
Do nocki z mma jeszcze czas, więc robimy Priperinga!
Wilkowyje nie pomyje!
:neildegrassewhoa:
mhkq0.jpg

Baton17

UFC
Lightweight
Weź coś nowego spróbuj. Ja tu czekam na dobre recenzje bo na tej podstawie sam kupuje butelki. Pozdro i czekam!
Swoją drogą muszę spróbować tego łiskacza od @halibut a, The Wars, skoro tak polecasz.
Liskacz The Wars od halibuta.. Ja pierdole ale balbym sie pic co on wlal do butelki:lol:

andrzej_t.

UFC
Heavyweight
Ja pierdole, właśnie mój synek zajebał mi czystego palucha głęboko w gałkę oczną :poke:
prawie się posrałem na tym łóżku a ten się ze mnie śmiał kiedy rzucałem się jak ryba wyciągnięta z wody. . .
jak dla mnie koniec walki

majkelo89

UFC
Light Heavyweight
Ja pierdole, właśnie mój synek zajebał mi czystego palucha głęboko w gałkę oczną :poke:
prawie się posrałem na tym łóżku a ten się ze mnie śmiał kiedy rzucałem się jak ryba wyciągnięta z wody. . .
Załóż mu RNC, zobaczymy jaki jest twardy:bayan:

Mnichu

UFC
Featherweight
Dzieci potrafią być podstępne i zdradliwe! Mnie w tym tygodniu córa dziabnęła termometrem prosto do ucha. Kurwa jaki to był ból, do dziś mnie boli przy ziewaniu czy kaszleniu :lol: