Hyde Park

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Wiesz co to żart?
Przypomne co napisałem: podśmiechujki robiłem z Twoich obiektów nienawiści, i napisałem, że pewnie tak się pieklisz bo sam pochodzisz od Ukrainki, która chodowała psy i robiła szczepionki. Czy coś takiego.
Nawet kurwa nikt nie pomyślał, w tym ja, by odebrać to inaczej niż zart. Nawet Ty tego tak nie odebrałeś, dopiero teraz to wykorzystujesz, nie wiadomo po co.
To jest tak dziecinnie głupie i nie pasuje do Ciebie, że jestem prawie pewny, że dziś ktoś inny pisze z Twojego konta, nie ta sama osoba.

Widzisz, moje zdanie miało być płytkie, bo odnosiło się do Twojego zdania które równie głęboko brzmi. Sam przyznaj , że to brzmi jak z Paulo Coelho "Jesteśmy tylko tym ile dobra możemy uczynić innym" :)

Bo czasami prawda kryje się w najprostszych twierdzeniach. Sam niestety jestem typem człowieka, który o po tym w jaki sposób pani w restauracji podała mi widelec, potrafi o tym myśleć przez jakiś czas, ale niestety są wydarzenia, które są znacznie prostsze, a ludzie właśnie wzorem pseudofilozofów starają się nadać im większego znaczenia, niż to jest w rzeczywistości.

tinc

UFC
Lightweight
5b0d8d6c409dc_o,size,1068x623,q,71,h,0681c4.jpg

:antonio:

herrflick

Bellator
Lightweight
@halibut -przy twojej opinii moglbys nawet penicyline na angine polecac i tak ci tu nikt nie uwierzy :)
Nie jestes najlepsza reklama Lsd itp. na tym forum.
Uwazam psychodeliki za rzecz bardzo przydatna ale nie nieodzowna.
Z drugiej strony chcialbym spotkac wszystkich anty po takiej sesji z calym papierem na glowe.
Mysle ze inaczej by ptaszki cwierkaly. Trzeba przezyc zeby zrozumiec.I nie dorabiam do tego zadnej agendy.

Bestia jest okrutna ale trzeba sie z nia mierzyć od czasu do czasu.

torpedo

UFC
Middleweight
American pie ze starą obsadą to się zawsze fajnie ogląda. Zjazd absolwentów daje mega zabawę :D aż by się znowu coś z nimi chciało obejrzeć.
Trzy części były ze starą obsadą, potem jakieś gówniane.
A nie było jeszcze jednej części, do której wrócili ze starą ekipą?

tinc

UFC
Lightweight

ubogo najwiecej, mala klatka, brak wapna, co jest niezbedne i zerdki tez do wymiany, na drewniane. zasiej tez jej pszenice i daj mozliwosc kapieli, szczegolnie przy takiej pogodzie, ewentualnie mozesz ja zraszac delikatnie ze spryskiwacza ;- )

u mnie to wyglada tak, a sa to mniejsze papuzki, bo faliste :

iNd8osD.jpg

LWCDE97.jpg

WN3dENb.jpg

zapoznaj sie z oferta tych sklepow online i zamow cos 'konkretnego' :

:fly:

Baasteek

UFC
Light Heavyweight
ubogo najwiecej, mala klatka, brak wapna, co jest niezbedne i zerdki tez do wymiany, na drewniane. zasiej tez jej pszenice i daj mozliwosc kapieli, szczegolnie przy takiej pogodzie, ewentualnie mozesz ja zraszac delikatnie ze spryskiwacza ;- )

u mnie to wyglada tak, a sa to mniejsze papuzki, bo faliste :

iNd8osD.jpg

LWCDE97.jpg

WN3dENb.jpg

zapoznaj sie z oferta tych sklepow online i zamow cos 'konkretnego' :

:fly:

no zerdki wezme drewniane, z hustawki nie korzysta to ja wyjme, a klatka jest mala a nowa duza klatka to z 200zl koszt wiec chyba nie bede bral

Betonowy Krzychu

KSW
Welterweight
Czy można nie promować narkomani ? To mogą czytać nieletni lub ludzie mający pociąg do narkotyków ale z nim walczący. Jest specjalny ukryty temat dla narkomanów lub są fora dla uzależnionych.
Stary, jak czytam Twoje posty to mam wrażenie, że bierzesz takie piguły o których @halibut może tylko pomarzyć, więc skończ z hipokryzją i nie wypominaj nikomu dragów.

halibut

UFC
Heavyweight
no zerdki wezme drewniane, z hustawki nie korzysta to ja wyjme, a klatka jest mala a nowa duza klatka to z 200zl koszt wiec chyba nie bede bral

Mieszkasz sam czy z rodzicami? Duze masz rachunki, oplaty za wynajem?
Moze sprzedaj puszki czy cos, ale kup wieksza klatke. Pamietaj, ze domem tych papug byly lasy. To Ty dla wlasnej przyjemnosci zamykasz je w klatce.

Baasteek

UFC
Light Heavyweight
Mieszkasz sam czy z rodzicami? Duze masz rachunki, oplaty za wynajem?
Moze sprzedaj puszki czy cos, ale kup wieksza klatke. Pamietaj, ze domem tych papug byly lasy. To Ty dla wlasnej przyjemnosci zamykasz je w klatce.

zamierzam ja co dziennie wypuszczac na 2 godz okolo a weekend dluzej wiec nie wiem czy ma sens kupowanie wiekszej klatki

Mnichu

UFC
Featherweight
zamierzam ja co dziennie wypuszczac na 2 godz okolo a weekend dluzej wiec nie wiem czy ma sens kupowanie wiekszej klatki
Kuhwa bastek, jakby Ciebie trzymali w przyciasnej klatce i wypuszczali na dwie godziny to by było spoko? Jak masz już się czymś opiekować to weź to zrób jak należy. Moja żona ma Aleksandrette Obrożną i klatka jest naprawde duża a w niej zawsze kolba do ojebania, kreda czy jakieś inne białe coś, blaszana miska z wodą (którą najczęściej ptak wywala w 3 minuty) i pełno innych dupereli. Do tego codziennie dostaje świeże owoce i warzywa do jedzenia. No i tak jak pisałeś, codzinne latanie a w gorące dni regularne spryskiwanie.

Szczerze to czekam aż już zdechnie bo generalnie to mam na nią alergię ale żona miała ją jeszcze zanim się poznaliśmy więc przyjąłem ją z dorobkiem inwenarza :fjedzia:. Na moje nieszczęście, potrafią żyć w niewoli około 25 lat a ta ma dopiero 12 :jon:

Miskatonic

UFC
Heavyweight
Kuhwa bastek, jakby Ciebie trzymali w przyciasnej klatce i wypuszczali na dwie godziny to by było spoko? Jak masz już się czymś opiekować to weź to zrób jak należy. Moja żona ma Aleksandrette Obrożną i klatka jest naprawde duża a w niej zawsze kolba do ojebania, kreda czy jakieś inne białe coś, blaszana miska z wodą (którą najczęściej ptak wywala w 3 minuty) i pełno innych dupereli. Do tego codziennie dostaje świeże owoce i warzywa do jedzenia. No i tak jak pisałeś, codzinne latanie a w gorące dni regularne spryskiwanie.

Szczerze to czekam aż już zdechnie bo generalnie to mam na nią alergię ale żona miała ją jeszcze zanim się poznaliśmy więc przyjąłem ją z dorobkiem inwenarza :fjedzia:. Na moje nieszczęście, potrafią żyć w niewoli około 25 lat a ta ma dopiero 12 :jon:
Daj na chwilę Bastkowi pod opiekę i się sprawa sama wyjaśni :wink:

K

kiras

Guest
Potrafią człowiekowi zrobić dzień od pobudki.
Śpie i dzwoni telefon. Nie znajomy numer - odebrać czy nie odebrać... dobra chuj i tak mnie już dzwonek obudził to odbiore.
ING coś tam coś tam i czy możemy chwile pogadać o jakiejś tam ofercie. Mówie, że to bez sensu bo i tak ani razu sie nie logowałem na to konto od momentu założenia (Jakaś baba mnie zbałamuciła rok temu i nawet nie wiem jak to zrobiła) bo nie używam tego konta bo mam drugie którym obracam a to jest mi zbędne i tak musze je zamknąć (chociaż sie wybieram jak sójka za morze :facepalm:).
Ale bardzo prosze, tylko chwileczke panu Zajme. Nie chętnie ale mówie - dobra.
No to ona mi standardowo, że rozmowa jest nagrywana i w każdym momencie sie moge rozłączyć iiii - ona teraz będzie mi zadawać trzy pytania weryfikacyjne w celu potwierdzenia, że ja to ja.
KURWA, babka to mnie dzwoni rano nie wiedząc czy faktycznie do mnie dzwoni bo przecież przy zakładaniu konta to nie możliwe żebym podał swój numer i jeszcze mam kilka sekund po otworzeniu oczu rozkminiać co odpowiadałem z rok temu. Próbuje człowiek być empatyczny, nie rozłączać sie od razu, prowadzi sie jakąś rozmowe bo przecież babka jest w pracy i takie tam no ale bez jaj.
Poszedł ban i mi ulżyło. Dasz palec wezmą całą rękę. Trzy pytania kurwa bo ona nie wie czy ze mną rozmawia.