Hyde Park

Mnichu

UFC
Flyweight
Oglądam Madzie Gessler i dostałam ochoty na jakieś dobre, soczyste mięsko z ziemniaczkami.
Oby Baśka miała to dziś w planach na obiadek...
U mnie dziś wjedzie schab w sosie porowym z marchewką i do tego sałata i ziemniaki :antonio: aż chyba wcześniej wyjde z pracy :mamed:

Już prawie gotowe:
rsz_schab.jpg

Baasteek

UFC
Middleweight
bo widnieją tam osoby ktore usunalem z grona znajomych , bo niektorych nawet nie znalem i dalej są mimo ze zrobilem to juz dawno temu

Hefaner

Armia Karola Bedorfa
bo widnieją tam osoby ktore usunalem z grona znajomych , bo niektorych nawet nie znalem i dalej są mimo ze zrobilem to juz dawno temu

Też tak miałem i też nie wiedziałem co zrobić to zablokowałem skurwysynów i zniknęli. I tak nie byli mi do niczego potrzebni

Orlos

ONE FC
Lightweight
W messengerze Ci się będą wyświetlać ludzie, których nawet w znajomych nie masz i nigdy nie miałeś jeśli z nimi o czymś pisałeś.

Baasteek

UFC
Middleweight
W messengerze Ci się będą wyświetlać ludzie, których nawet w znajomych nie masz i nigdy nie miałeś jeśli z nimi o czymś pisałeś.

a jesli nie pisalem nawet a się pojawiają ;( ?

P.S nie wiem czy wytrzymam 2 tygodnie na Cohones podczas tego Bedorfowego eventu
:rainbowvomit:

Baasteek

UFC
Middleweight
Waga półciężka: Jan Błachowicz - Devin Clark
Waga średnia: Oskar Piechota - Jonathan Wilson
Waga średnia: Ramazan Emeev - Trevor Smith
Waga piórkowa: Artem Lobov - Andre Fili
Waga ciężka: Adam Wieczorek - Dmitry Smolyakov
Waga kogucia: Damian Stasiak - Brian Kelleher
Waga lekka: Marcin Held - Teemu Packalen
Waga półciężka: Saparbek Safarov - TBA
Waga słomkowa: Karolina Kowalkiewicz - Jodie Esquibel
Waga półśrednia: Donald Cerrone - Darren Till?

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-09-07/legenda-ufc-wystapi-na-gali-w-gdansku/