Hyde Park

Łukasz Stanisławowski

Brutaal
Light Heavyweight
Witam wszystkich, czy tylko mi ostatnio cohones na wifi nie działa? Na domowym wifi i w mieście nie da się używać bo wszystko ładuje się wieczność (na komputerze i telefonie ) Na przesyle danych wszystko śmiga . :arch: @Dzihados oznaczam bo jesteś specjalistą i może coś wiesz

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Witam wszystkich, czy tylko mi ostatnio cohones na wifi nie działa? Na domowym wifi i w mieście nie da się używać bo wszystko ładuje się wieczność (na komputerze i telefonie ) Na przesyle danych wszystko śmiga . :arch: @Dzihados oznaczam bo jesteś specjalistą i może coś wiesz
Może za dużo rzeczy naraz robisz na jednym łączu? ;) Tzn, na przesyle od operatora nie robisz tego, co robisz z domu ;)

MirsadBektic

Bellator
Heavyweight
a ja mysle, ze takich "koncow swiata" w historii naszej planety moglo byc, w przeszlosci nawet kilka.

Naprawdę mam co robić w życiu, czasem szkoda głowy faszerując się strachem, lepiej iść na siłownię dopierdolić superserie, ale jak pojawiają się różne kataklizmy i niewyjaśnione zjawiska to człowiek zmuszony jest do refleksji...

Scurvol

KSW
Light Heavyweight
Naprawdę mam co robić w życiu, czasem szkoda głowy faszerując się strachem, lepiej iść na siłownię dopierdolić superserie, ale jak pojawiają się różne kataklizmy i niewyjaśnione zjawiska to człowiek zmuszony jest do refleksji...
nie no, zamartwiac sie tym to nie ma co bo i tak chuja mamy do gadania :wink: jak jebnie to jebnie, nie ma co drazyc :smile:

duubertowa

PRIDE FC
Middleweight
Oglądam Madzie Gessler i dostałam ochoty na jakieś dobre, soczyste mięsko z ziemniaczkami.
Oby Baśka miała to dziś w planach na obiadek...