Hyde Park

Mort

Żołnierz Chrystusa
Jak można iść na imprezę i nie pić? Kurwa, panowie, normalnie. Idziesz na imprezę i jak ktoś proponuje alkohol, mówisz nie. Ja dzisiaj odmówiłem z 200 razy, ale wróciłem do domu nie mając w sobie nawet kropli alkoholu. Silna wolna, asertywność, trzeba być twardym, a nie MIĘTKIM! :D

KrwS

BAMMA
Bantamweight
Ludzie. Wiecie jak wyjebac z FB ta aplikacje 'scharakteryzuj znajomych'? Caly czas dodaje jakies linki na tablicach znajomych

Wujek

KSW
Featherweight
@Antek , pewnie po kompieli śnieżnej chciał sprawdzić czy dalej o nim głośno na forach :D

x_f44513e6.jpg

Antek Emigrant

BAMMA
Middleweight
@Przemek

Antek co to za mapka i jak pomogła Ci zdemaskować kaczkę:D

Mapka przedstawia miejsca wejść na podstrony cohones na których ona jest zamieszczona. Gdy na nią klikniesz zobaczysz po prawej stronie listę lokalizacji tych którzy akurat są online. No i tomano zaczoł pisać wczoraj rano na forum, patrzymy a online pojawiło się Świnoujście :-). Rutyna go zgubiła, nie spodziewał się pułapki :-).

http://cohones.mmarocks.pl/topic/zakon-marii/page/533#post-422722

pwn

Brutaal
Bantamweight
Tak z innego tematu .. kto byłby zainteresowany Rashami PitBulla z reklamą MMAROCKS.pl ?

coś tego typu :
get_image.php
get_image.php

tomano

Brutaal
Light Heavyweight
Ale sie dzis nalazilem. Spacer za spacerem i kosciol. Czas wygrzac 4 litery na kanapie i zobaczyc jak tam pierwsza gala Sefo wypadla.

Szczesc Boze ;-D

@Gorniak, dobra fotka Datsika ;-)

Cloud

UFC
Heavyweight
MMARocks
Podszywanie się pod innych, a także udostępnianie ich danych kwalifikuje się pod bana. Nie wiem czy zobaczymy sie w poniedziałek tomano.

Keylock

Bellator
Lightweight
@Hang DOKŁADNIE! Ostatnio siedzę w pociągu i po przekątnej siedziała jakaś dziewczyna (sądząc po cieniutkich nogach i długich włosach)... jak wstała to okazało się, że to chłopak :-)

Marcin Jabłoński

Bellator
Welterweight
Cohones
MMARocks
@Evangelista

no tak, bo trzeba się nad tym zastanawiać do poniedzialku

A może wyrazi skruchę i skasujecie mu tylko 1 konto? :-)

kaczka41 leszczu25 egzekutor tomano

czy 5 konto przeleje czarę goryczy?

Cloud

UFC
Heavyweight
MMARocks
Ban poszedł właśnie w tej chwilii. Chciałem poczekać do poniedziałku na szefa, ale gościu przegina ostro, więc biorę to na siebie.