Hyde Park

kozim

Jungle Fight
Welterweight
Co do czarnego Smirnoffa to różnica polega na destylacji. Przy czarnym destylacja jest czterokrotna i przy użyciu miedzianego kotła. Podobno wódka jest czystsza i lepsza w smaku. Prowadziłem kiedyś sklep monopolowy :)

Piskorz

Maximum FC
Light Heavyweight
al.. na mnie każdy rodzaj używek tego typu działa masakrycznie zamulająco... nie mogę po prostu brać takich rzeczy, bo trace kontakt z wszystkim co się dzieje dookoła mnie :)

Tykersky

Legacy FC
Lightweight
"żarł" ktoś szałwie ? mi sie raz zdarzyło, i nic nie pamietam, ale znajomi mnie nagrali i puscili pozniej...dajcie spokój co ja odwalałem -_-

Gaara

Vale Tudo
Open
szalwia to gowno, mi np nic po tym nie bylo, ale widzialem typow, ktorzy jednak cos mieli, tyle, ze to trwalo baaardzo krotko

Piskorz

Maximum FC
Light Heavyweight
Szałwia to już jest masakra wręcz... oglądałem filmiki ja nie jestem przekonany do tak mocnych używek i nigdy z nich nie będę korzystał, bo to trochę przechodzi ludzkie pojęcie co się po nich wyczynia...

Highlander

ONE FC
Featherweight
Szałwia ma ostre działanie, ale stan trwa jakieś 2 minuty. Ja kilka razy paliłem jak jeszcze były dopalacze i w sumie nie żałuję, raz nawet widziałem postaci z bajek na tym stanie :-) Natomiast faktem jest, że osoba która to zapali wygląda conajmniej...dziwnie.

Bardock

M-1 Global
Featherweight
@pablo

Przypomnialeś mi o 'Wódce z czerwoną kartką' - zaiste, 'genialny' trunek. Po 2 minutach była ciepła, a przywędrowała prosto z lodówy. Pić się nie dało, ale człek spragniony był, to i hafty szły później. :-)

pikalinop

Maximum FC
Middleweight
"czerwona kartka', "starogardzka" ... te wspomnienia z gimbazy....
A szałwia nie jest warta zachodu. Ja się po tym mocno pociłem i miałem lekkie omamy, ale przyjemne to to nie było za bardzo.

tomano

Brutaal
Light Heavyweight
Szalwia (wieszcza) tylko i wylacznie dla wtajemniczonych osobnikow, przygotowanych, najlepiej opiekun do tego. Inaczej nie radze nawet probowac tego.

Od jakiegos czasu na liscie zabronionych prawem specyfikow w Polsce.

Najciekawsze dzialanie - uprzedmiotowienie czlowieka. Brzmi pieknie- poczuj sie jak polkotapczan - O yeah! :-D

tomano

Brutaal
Light Heavyweight
Przeca pisalem nie raz, ze jestem multikontem kaczki41. Oj, Hubi, Hubi. Nie jestes na biezaco

Antek Emigrant

BAMMA
Middleweight
Przeca pisalem nie raz, ze jestem multikontem kaczki41. Oj, Hubi, Hubi. Nie jestes na biezaco

Różne rzeczy pisałeś. Raz tak, raz tak :-). W każdym razie wyjaśniło się że def to nie kaczucha (długo liczyłem się z taką możliwością), no chyba że def siedzi w Świnoujściu. No ale to już chyba bardziej prawdopodobna jest ta pojawiająca się od czasu do czasu Francja.

Painkiller

KSW
Lightweight
Złoty Denar to 'hit' Dolnego Śląska - uwierz, że wolałbyś pić jabola za trzy zyla, niż to na dłuższą metę. :D

raz się na ten syf dałem nabrać bo kumpel zareklamował jako dobre piwo. mam uraz do piw od tamtej pory :D

wakaszimazu

BAMMA
Heavyweight
Właśnie leci na żywo od 2:00 mecz ligi meksykańskiej, który kończy mi kupon z mnożnikiem x77 (szkoda, że obstawiłem tylko 1zł) i nie mogę znaleźć działającego streama a chętnie oglądnąłbym se ten mecz na żywo. Ktoś pomoże?

wakaszimazu

BAMMA
Heavyweight
Na nie właśnie postawiłem ale na razie cały czas bez bramek. Mi chodziło o stream a nie o możliwość śledzenia wyniku na żywo.