Hyde Park

Gaara

Vale Tudo
Open
To samobójcy, gdyby mieli atakować to gdzie jak nie na stadionie na którym jest 80 tysięcy osób?
dlatego mowie, ze nie wiadomo czy dobrze czy zle, ze ich nie wypuszczaja, poprostu jest w chuj ludzi w jednym miejscu, latwy cel. a loranty juz wpierdala sie z jakas mafia, jak i tak kazdy wie kto jest zamachowcem

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Ciekawe, czy znowu jacyś muzułmanie. Pewnie na 90% tak.
a loranty juz wpierdala sie z jakas mafia, jak i tak kazdy wie kto jest zamachowcem
Srają w gacie już nawet prawdę powiedzieć bo poprawność polityczna i szerzenie nienawiści wobec ciapatych. Francja się skończyła i tak, a będzie coraz gorzej. Polska ostatnia ostoja ;)

LoGi

Brutaal
Super Heavyweight
Ponoć nikogo nie wypuszczają ze stadionu

Nie ma to jak wpaść na forum po miesiącu absencji i jebnąć zdjęcie z ofiarami wybuchu :facepalm:
Forum czytam ciągle i na czat wbijam imo tak pomyślałem, że wstawie bo Matszo pierwszy napisał o Paryżu :arab:

mat

UFC
Heavyweight
dlatego mowie, ze nie wiadomo czy dobrze czy zle, ze ich nie wypuszczaja, poprostu jest w chuj ludzi w jednym miejscu, latwy cel. a loranty juz wpierdala sie z jakas mafia, jak i tak kazdy wie kto jest zamachowcem
Na TVN biznes i świat był Szewko (jeszcze raz polecam jego Twittera) i od razu powiedział wprost.
współczuję tym ludziom na stadionie teraz, ja pierdolę co oni muszą czuć...

Masu

UFC
Heavyweight
Ciekawe, czy znowu jacyś muzułmanie. Pewnie na 90% tak.

Srają w gacie już nawet prawdę powiedzieć bo poprawność polityczna i szerzenie nienawiści wobec ciapatych. Francja się skończyła i tak, a będzie coraz gorzej. Polska ostatnia ostoja ;)
Darek i poprawność polityczna mówisz? No to dopiero jest strzał kulą w płot. Można go wyzywać od najgorszych, od nawróconych abstynentów nawet ale bez jaj;)

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Na każdym naszym kanale informacyjnym jest relacja z Paryża

Podali, że Prezydent Francji był na meczu i został już ewakuowany

halibut

UFC
Heavyweight
Juz podobno 30 ofiar. Ja myśle, że na Euro będzie dopiero rozpierdol...

Euro we Francj nie bedzie.
Oni celowo wybrali mecz, by zaszkodzić w imprezie Euro. Teraz będzie debata czy robić cz ynie. Jak odwołają to będzie wielki sukces muslimów bo o to chodzi(jeżeli to muslimy)

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Darek i poprawność polityczna mówisz? No to dopiero jest strzał kulą w płot. Można go wyzywać od najgorszych, od nawróconych abstynentów nawet ale bez jaj;)
Jaki Darek, Szpakowski? Odnosiłem się tylko do informacji w mediach francuskich, gdy zamachy popełniane są na tle religijnym, wiadomo wyznawców jakiej religii, nie jest podawane ich tło.

Gaara

Vale Tudo
Open
Euro we Francj nie bedzie.
Oni celowo wybrali mecz, by zaszkodzić w imprezie Euro. Teraz będzie debata czy robić cz ynie. Jak odwołają to będzie wielki sukces muslimów bo o to chodzi(jeżeli to muslimy)
a co, buddysci krzyczeli allah akhbar?