Hyde Park

S

Scurvol

Guest
z FB Zbigniewa Tyszki. Jakis Warszawiaczek, cwaniaczek moze?:wink:

"Dzięki uprzejmości kolegi i wygranej za opublikowanie plakatu z Reprezentacją Polski w Rugby mam do oddania 3 bilety na mecz który reklamowałem. Czy jest ktoś zainteresowany?
Mecz odbywa się w Warszawie."

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Może to nie miejsce i czas na takie pytania ale zastanawiam się ile wyniósłby ogolny koszt wylotu do Las Vegas na UFC 200 ? I jakie procedury trzeba przejsc aby wylot był w ogóle mozliwy
Bilet lotniczy pewnie z 5 tys w obie strony + bilet na gale (na UFC 194 w LV najtańsze chodzą po 750 $ (około 3000zł) na UFC 200 bede jeszcze droższe, to raczej pewne + hotel, żarcie, taksówki i nieplanowane wydatki. Podsumowując to z 10 tys trzeba wyłożyć na taki wypad

Gdybym miał z kim to zastanowiłbym się nad tym. Piszę to całkiem serio

#spełnionyfan

Matszo92

Lazy Motherfucker
Może to nie miejsce i czas na takie pytania ale zastanawiam się ile wyniósłby ogolny koszt wylotu do Las Vegas na UFC 200 ? I jakie procedury trzeba przejsc aby wylot był w ogóle mozliwy
Bilet lotniczy pewnie z 5 tys w obie strony + bilet na gale (na UFC 194 w LV najtańsze chodzą po 750 $ (około 3000zł) na UFC 200 bede jeszcze droższe, to raczej pewne + hotel, żarcie, taksówki i nieplanowane wydatki. Podsumowując to z 10 tys trzeba wyłożyć na taki wypad

#spełnionyfan
Jeśli byś chciał wyłożyć hajs to ja chętnie dotrzymam Ci towarzystwa. Niby fajna opcja, ale gdybym miał już leciec do Stanów to chciałbym tam spędzić trochę więcej czasu. Glupio by było np. nie zwiedzić Nowego Jorku, albo Wielkiego Kanionu.

Szady

MMARocks
Cohones
Jakbym się nie żenił i budował domu to bym pojechał z Tobą. UFC w Las Vegas to też moje marzenie. Niekoniecznie to by musiała być gala z numerem 200. No i wypadałoby też coś zwiedzić przy okazji.

Moge opowiedziec historie jaka podobno znajomy przzezyl na kwasie czy nie?
Nie.

mat

UFC
Heavyweight
Jeśli byś chciał wyłożyć hajs to ja chętnie dotrzymam Ci towarzystwa. Niby fajna opcja, ale gdybym miał już leciec do Stanów to chciałbym tam spędzić trochę więcej czasu. Glupio by było np. nie zwiedzić Nowego Jorku, albo Wielkiego Kanionu.
Przy okazji gali w LV lepiej logistycznie wypada kanion ;)

Jade z Wami... tylko nie mam pieniedzy :(

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel

Zdecydowanie aczkolwiek musiałbym wtedy dołożyć drugie 10 tys a na to mnie juz nie stac. Chociaż #liczykase

Jakbym się nie żenił i budował domu to bym pojechał z Tobą. UFC w Las Vegas to też moje marzenie. Niekoniecznie to by musiała być gala z numerem 200. No i wypadałoby też coś zwiedzić przy okazji.

Gdyby nie ten pierońsko drogi lot do USA to waliłbym tam co kilka lat.
A tak to zostaje mi tylko dać taką buźke :sad:

Matszo92

Lazy Motherfucker
Zdecydowanie aczkolwiek musiałbym wtedy dołożyć drugie 10 tys a na to mnie juz nie stac. Chociaż #liczykase

Gdyby nie ten pierońsko drogi lot do USA to waliłbym tam co kilka lat.
A tak to zostaje mi tylko dać taką buźke :sad:
Przecież można polecieć za mniej niż 2000

mat

UFC
Heavyweight
Hardcorowy fan, szacun.
E tam, to po gali raptem tylko kilka godzin.

Lepiej nie bo jeszcze w góre lodową przypierdolimy
btw. Jak zostanę w domu to i tak pewnie nie wykupie PPV :lol:

10tys, chujowy widok i zajebista atmosfera czy 15zł na piwa i zajebisty widok w przycinającym się streamie ? :fly:
Piwo to na pewno, resztę sobie dobierz :-D

Matszo92

Lazy Motherfucker
Lepiej nie bo jeszcze w góre lodową przypierdolimy
btw. Jak zostanę w domu to i tak pewnie nie wykupie PPV :lol:

10tys, chujowy widok i zajebista atmosfera czy 15zł na piwa i zajebisty widok w przycinającym się streamie ? :fly:
Ale jakie by był wspomnienia. Szkoda, że TIRy nie jeźdża do USA, pojechałbym może służbowo, tylko żadnej drogi na google maps nie widać. :boystop:

mat

UFC
Heavyweight
Z tego co wiem to musisz mówić, że nie jesteś terrorystą i nikogo nie chcesz zabić. Jak w tym sie pomylisz to nie masz szans.
Najlepiej jest gadac, ze tu sie ma stala prace, 10 dzieci, zone, matke i kochanke wiec jest do czego wracac, wtedy dadza bez problemu.

S

Scurvol

Guest
Z tego co wiem to musisz mówić, że nie jesteś terrorystą i nikogo nie chcesz zabić. Jak w tym sie pomylisz to nie masz szans.
z tego co ja wiem a swego czasu cofnieto mi wize. To nie mozesz byc karany, jeden jakis glupi wyskok, typu jazda po pijaku na rowerze i o wizie mozesz pomarzyc. Czasem nie przyznaja nawet bo im sie Twoj ryj nie spodoba. Taka loteria troche. Nie wiem byc moze teraz sie cos pozmienialo bo ja pisze o czasach 20 lat temu

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks

#spełnionyfan

Zacznij od wizy bo są spore szanse że na tym skończy się przygoda :( Znajomego tak zestrzelili kiedyś jak jechał zwiedzać gymy UFC

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel

Nie no spoko, Abelardem to nie jestem

Najlepiej jest gadac, ze tu sie ma stala prace, 10 dzieci, zone, matke i kochanke wiec jest do czego wracac, wtedy dadza bez problemu.

A gdy powiem im, ze jadę sobie pooglądać półnagich gości dających sobie po pysku to nie przejdzie?

Matszo92

Lazy Motherfucker
12235537_10203309423575561_414402566_o.jpg
Zaczynam mieć złe przeczucia co do Euro 2016

mat

UFC
Heavyweight
Nie no spoko, Abelardem to nie jestem

A gdy powiem im, ze jadę sobie pooglądać półnagich gości dających sobie po pysku to nie przejdzie?
Chodzi o to, zeby oni wiedzieli, ze nie spierdolisz gdzies na stale do roboty :D Pisze powaznie