Hyde Park

halibut

UFC
Heavyweight
Drugi student z Bydgoszczy zmarł.
Rozpierdolił mnie BHPowiec w Polsacie "Ale nie ma znaczneia ilośc, czy byłoby 500 osób, czy 3 tysiące - doszłoby tak samo do tej tragedii". No co za debil. Chyba po prostu kryje swoich, czyli państwowych urzędników.

mat

UFC
Heavyweight
Drugi student z Bydgoszczy zmarł.
Rozpierdolił mnie BHPowiec w Polsacie "Ale nie ma znaczneia ilośc, czy byłoby 500 osób, czy 3 tysiące - doszłoby tak samo do tej tragedii". No co za debil. Chyba po prostu kryje swoich, czyli państwowych urzędników.
Oczywiscie, ze nie ma znaczenia. Jakby bylo 20 osob to tez by sie zatratowali.
Co za zjeb

Ale nie spodziewalem sie tego, ze Francja dostanie az tak srogi wpierdol.

Zioło Dziekan

Bellator
Lightweight
komentarz z Onetu: "Pseudo gale? A co powiecie o praniu pieniędzy w KSW, promowaniu czeczeńskich gangsterów i wciskaniu taniego shitu w postaci walk Pudzianowskiego? Do tego liczne wałki i wyniki ustalone przed pojedynkiem. Tutaj poza walką wieczoru każdy dał z siebie ile mógł, a nie tyle na ile mu zapłacili. Walczyli goście którzy łączą pracę z boksem .A nie goście co ubiorą się od skarpet po czapke w "Pitbull West Coast" i dostaną 100 tysięcy złotych za cyrk, bo w cyrku się zarabia mniej." :D @TYTUS to Ty???

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
komentarz z Onetu: "Pseudo gale? A co powiecie o praniu pieniędzy w KSW, promowaniu czeczeńskich gangsterów i wciskaniu taniego shitu w postaci walk Pudzianowskiego? Do tego liczne wałki i wyniki ustalone przed pojedynkiem. Tutaj poza walką wieczoru każdy dał z siebie ile mógł, a nie tyle na ile mu zapłacili. Walczyli goście którzy łączą pracę z boksem .A nie goście co ubiorą się od skarpet po czapke w "Pitbull West Coast" i dostaną 100 tysięcy złotych za cyrk, bo w cyrku się zarabia mniej." :D @TYTUS to Ty???
NIE to nie ja niebyło kropek ........Oficjalnie około 2 mieś temu ogłosiłem koniec pisania niekorzystnych tekstów na P.
Czejeny to inna historia

LoGi

Brutaal
Super Heavyweight
12088093_481172925422789_3352559823538137790_n.png

Anonymous

NoLife FC
Nic dodać, nic ująć. Miałem to samo napisać, ale myślę, dam jej szansę. Niestety, wydaje mi się, że grała zbyt łagodnie. Klinton jak uderzała w klawisze, to jurorom podskakiwały kartki na stole. A tutaj jakoś tak miałko. To jest pogrzebowy marsz, dla mnie musi być ostre zaatakowanie nut.
Finał też średni.

Ale pewnie jak zwykle eksperci stwierdzą zupełnie coś innego :arab:.

a4030e10e583.jpg

D

Deleted member 2903

Guest
Ostatnio twórczość Tomasza Lisa dostarcza mi tyle uśmiechu i radości. :) Jego działalność jawnie szkodzi PO, co mnie niemiłosiernie cieszy i napawa optymizmem. Keep up the good work Tomaszu Lisie.

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
@kaczka41
  • laudinelovesbooksAsalam aleykum. Panie Khalidov, zwracam sie do pana z uprzejma prośba o zajęcie stanowiska w sprawie przyjęcia przez Polskę uchodźców z Syrii. Tak jak niegdyś ludzie Kaukazu szukali schronienia w Polsce , tak teraz Syryjczycy przechodzą przez te same trudności. Społeczność czeczeńska pokazała i udowodniła, ze Polska potrafi przyjść inne narodowości a te asymilują sie fantastycznie. Pochodzę oryginalnie z Białegostoku. Tam poznałam cudowne kobiety , których gościnność ( nawet gdy miały niewiele ) zaskakiwała uprzejmością. Tęsknie za tymi znajomościami. I wiem ze sa Polacy którzy docenia przyjaźń syryjska. Wiem ze proszę o wiele , ale jest pan ceniony za wspaniałe osiągnięcia sportowe i jest pan szanowany przez Polaków. Moze pana głos da do zrozumienia ignorantom , ze przyjęcie uchodźców to wygrana i dla nich i dla Polski. Ma'salam.

Olos

-=PRIDE FC=-
Miałem piękny sen. Śniło mi się, ze na basenie spotkałem Karole która robiła sobie cardio, a potem w ramach rekompensaty za to że wpłynęła na mój tor i się zderzyliśmy zaproponowała jakieś wyjście do knajpy. Budzik mi niestety go przerwał, ale i tak piękny ten sen był.

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
Miałem piękny sen. Śniło mi się, ze na basenie spotkałem Karole która robiła sobie cardio, a potem w ramach rekompensaty za to że wpłynęła na mój tor i się zderzyliśmy zaproponowała jakieś wyjście do knajpy. Budzik mi niestety go przerwał, ale i tak piękny ten sen był.
Ja zabijalem i ukrywalem ciała we śnie, lekki fuck up z rana.