Hyde Park

koper

Maximum FC
Bantamweight
Dobra, wpisałem się w najgorętszy temat ostatnich dni, i już żałuję. Żeby tam nie nabijać stron, to tu się pytam. Te groźby dotyczące ujawnienia tożsamości to nie są czcze przechwałki na temat hakerskiego skilla Ankosiaków ani znajomości w zarządzie Telekomunikacji, tylko chłopaki pokapowali się, kto zacz, bo to znajomy?:crazy:

halibut

UFC
Heavyweight
Myślę, że takim dobrym mentorem mógłby być Jan Paweł II do którego mam wielki szacunek i mogę innym stawiać za wzór i tego się nie wstydzę.

No tak, w końcu JP 100% :facepalm:

O Śląsku to lepiej śpiewa Jasiu. W Polityce wrzucałem, na wspominki mi się wzięło. Niedawno zmarł, przesiadywałem z nim 2-3 lata temu, niby dawno, a pewne sceny pamiętam jakby z wczoraj, gdy przychodził do mnie do baru, rzucał drobne na lata i mówił "odlicz 2,60 na chleb co by stara się nie rzucała a za reszte lej wódy". Oczywiście zawsze miał na max dwa kieliszki lecz on o tym nie wiedział i zawsze laliśmy mu więcej, myślał, że za swoje pije.
Jeśli ktoś nie zna Jasia Skrzeka, warto poznać chociaż z youtuba, bo koncertu już nigdy nie da.

mat

UFC
Heavyweight
Panowie, a tak serio. COCO juz ma walke w Krakowie zaplanowana, moze jeszcze jakies ankosiaki beda. Co jak wjada na pelnej w 50 chlopa do starej zajezdni? :D