Hyde Park

Mojso

KSW
Heavyweight
O właśnie Panowie wcześniej dyskutowaliśmy coś o disko polo i, że Zenek gruby hajs kosi. Wystarczy spojrzeć też na Boysów, co na którymś koncercie Polsatu za 2-3 piosenki chyba 500 tys. skosili o ile dobrze pamiętam.

LoGi

Brutaal
Super Heavyweight
12010731_498980446937929_3439777137480457543_o.jpg

halibut

UFC
Heavyweight
@Cloud
Czytam ten Twój temat z kronikami Najmana i umieram ze śmeichu.
Czekam na temat o telenoweli Kosteckiego - nie trzeba nic zmyślać, wystarczy wklejać jego kolejne posty z FB :D

Cloud

UFC
Heavyweight
MMARocks
@Cloud
Czytam ten Twój temat z kronikami Najmana i umieram ze śmeichu.
Czekam na temat o telenoweli Kosteckiego - nie trzeba nic zmyślać, wystarczy wklejać jego kolejne posty z FB :D

Dziękuję. To mój najlepszy tekst jaki wymyśliłem. Ah, ile było śmiechu, kiedy był jeszcze gorący...

halibut

UFC
Heavyweight
Dziękuję. To mój najlepszy tekst jaki wymyśliłem. Ah, ile było śmiechu, kiedy był jeszcze gorący...

I jaka musiała być nienawiść Najmana do cohones(chociaż nienawisć udawana, on wiedział jaka jest jego rola i mial z niej hajs).
Lecz pomyś sobie o Kosteckim - u niego nie bylby to hejt udawany lecz chciałby Wam wbić kose w żebro, ewentualnie dałby Wam swojego penisa do ssania.

Matszo92

Lazy Motherfucker
I jaka musiała być nienawiść Najmana do cohones(chociaż nienawisć udawana, on wiedział jaka jest jego rola i mial z niej hajs).
Lecz pomyś sobie o Kosteckim - u niego nie bylby to hejt udawany lecz chciałby Wam wbić kose w żebro, ewentualnie dałby Wam swojego penisa do ssania.
I jeszcze by po pysku powystrzelał.

halibut

UFC
Heavyweight
Jak ktoś chce to o 17:05 TVP SPORT puszcza mecz towarzyski futbolu amerykańskiego Polska -Belgia. Niestety tylko pierwszą połowę bo po 18 puszcają jakąś durną koszykówkę, Polska - Hiszpania.