Hyde Park

Wewiur

PRIDE FC
Lightweight
Dzięki :) Ten Aqua warty coś?
Też nie korzystam, ale słyszałem, że całkiem nieźle tam, dla rodziny dobrze, ale dla sportowca na trening nieco gorzej. Tylko słyszałem. Pod aquaparkiem jest parking z reguły jest masa wolnych miejsc, więc jest gdzie zaparkować, dojazd najlepiej zaplanować tak, by nie jechać w godzinach 15-18, bo wtedy ten rejon miasta jest trudno osiągalny (chyba, że autobusem). Tramwaju do aquaparku brak.
Na resztę pytań chyba odpowiedziano.

Lockhorne

Purysta językowy
Też nie korzystam, ale słyszałem, że całkiem nieźle tam, dla rodziny dobrze, ale dla sportowca na trening nieco gorzej. Tylko słyszałem. Pod aquaparkiem jest parking z reguły jest masa wolnych miejsc, więc jest gdzie zaparkować, dojazd najlepiej zaplanować tak, by nie jechać w godzinach 15-18, bo wtedy ten rejon miasta jest trudno osiągalny (chyba, że autobusem). Tramwaju do aquaparku brak.
Na resztę pytań chyba odpowiedziano.

Dzięki, Wiewiur. Obawiam się tylko o dojazd do Zatoru. Będę bez samochodu, więc jestem zdany na komunikację. Mama jednak nadzieję, że to na tyle atrakcyjny obiekt, że przynajmniej jakiś PKS dojeżdża.

Wewiur

PRIDE FC
Lightweight
Dzięki, Wiewiur. Obawiam się tylko o dojazd do Zatoru. Będę bez samochodu, więc jestem zdany na komunikację. Mama jednak nadzieję, że to na tyle atrakcyjny obiekt, że przynajmniej jakiś PKS dojeżdża.
Busów na Oświęcim jest sporo, zatem powinieneś coś znaleźć (popatrz sobie na dworzec autobusowy, tam powinny być rozkłady). Nigdy tam nie byłem, ale może kiedyś to zmienię :D
Jak coś to pytaj.
Dodam tylko, że z Kazimierza z Paulińskiej nie za bardzo możesz mieć autobus do aquaparku, ale to sobie sprawdź na jakdojade.pl przy aquaparku przystanek to po prostu park wodny.

Lockhorne

Purysta językowy
Busów na Oświęcim jest sporo, zatem powinieneś coś znaleźć (popatrz sobie na dworzec autobusowy, tam powinny być rozkłady). Nigdy tam nie byłem, ale może kiedyś to zmienię :D
Jak coś to pytaj.
Dodam tylko, że z Kazimierza z Paulińskiej nie za bardzo możesz mieć autobus do aquaparku, ale to sobie sprawdź na jakdojade.pl przy aquaparku przystanek to po prostu park wodny.
@Lockhorne wysłałem ci link dot. dojazdu do Zatoru. Do AP zamów sobie mega taxi. Groszowe sprawy.

Dzięki, Wam bardzo :) Tak chyba zrobię, Comber. Wszystkie informacje bardzo mi się przydadzą.
Taki przykład jak się Warszawiak może z Krakusem dogadać... bez użycia maczety ;)

Lockhorne

Purysta językowy
Warszawiak!!! Niech no Cię tylko tu spotkamy :arab: (hindus nie arab).

Byłem u Was już parę razy i bardzo mi się podobało. Obiektywnie drugie najpiękniejsze polskie miasto (zaraz po stolicy - rzecz jasna).
Dumny Warszawiak - od pokoleń.

Matszo92

Lazy Motherfucker
Byłem u Was już parę razy i bardzo mi się podobało. Obiektywnie drugie najpiękniejsze polskie miasto (zaraz po stolicy - rzecz jasna).
Dumny Warszawiak - od pokoleń.
Mówisz tak bo nie byłeś w Knurowie, mamy piękny rynek
35872025.jpg

mat

UFC
Heavyweight
Wyskoczyło mi powiadomienie o możliwości instalacji Win 10. Aktualnie mam Win 8 - średnio mi się podoba. Dziesiątka będzie lepsza?
tak

@Comber gdzie awatar? :D

Panowie, jak Robert Maklowicz nie bedzie uzytkownikiem roku to nie wiem co. Nie pamietam jego wpisu, po ktorym bym sie nie zasmial :D