Hyde Park

halibut

UFC
Heavyweight
Jak chcecie to wpisujcie się na liste, kto jeszcze czuje się obrażony przez Halibuta i kto mu chce zajebać. Przygotuje się psychicznie.

W sumie chętnie. Jak mnie zleje Orest, to będzie musiał schizofremi dostać, gdy opowiem o tym na forum, a on będzie musiał wierzyć, że to kłamliwa historia Halibuta.

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Jak chcecie to wpisujcie się na liste, kto jeszcze czuje się obrażony przez Halibuta i kto mu chce zajebać. Przygotuje się psychicznie.
Wiesz jak to jest rybo, inaczej wygląda internetowa balacha, a inaczej balacha na żywo :D
Ja bym Ci nie chciał przyjebać, bo ty jesteś duży i zaskakujesz front-kickami w twarz ;)

halibut

UFC
Heavyweight
Wiesz jak to jest rybo, inaczej wygląda internetowa balacha, a inaczej balacha na żywo :D
Ja bym Ci nie chciał przyjebać, bo ty jesteś duży i zaskakujesz front-kickami w twarz ;)

I łatwo dostaje wpierdol, bo bić się nie umiem, więc raczej szanse mają wszyscy. a w walce zostawcie tylko moje kontuzjowane kolano, skupcie się na mordzie.

D

Deleted member 2903

Guest
@Comber jedziemy na IFN, @Masu się zdecydował, @Wewiur jedziesz? Jako inicjator pomysłu obliguję Cię ruda brwio, abyś zakupił nam bilety a hajs Ci oddamy, jako, że masz konto na e-bilet.

D

Deleted member 2903

Guest
Pytam się, czy jedziesz na IFN 24 października do Częstochowy obejrzeć MMA, a potem wypić jedno piwo w barze kulturalnie, po czym udamy się do mojego kolegi na nocleg.

Wewiur

PRIDE FC
Lightweight
Pytam się, czy jedziesz na IFN 24 października do Częstochowy obejrzeć MMA, a potem wypić jedno piwo w barze kulturalnie, po czym udamy się do mojego kolegi na nocleg.
Jeszcze nie wiem, chwilowo przeciwwskazań brak. A co Wy tacy napaleni, niech najpierw @DawidPatek ogłosi rozpiskę :arab: (hindus nie arab).

TwardyB

ONE FC
Bantamweight
Pytanie do was drodzy forumowicze. Czy ktoś z Was może posiada pozwolenie na broń i czy strasznie dużo zachodu jest z tym?