Hyde Park

michalp24

Brutaal
Middleweight
przecież jest tam napisane ze to najlepsza strona mma

Jakbym wiedział wcześniej że to jest najlepsza strona to nigdy bym nie napisał, że to "gówno" :)
Też dałem Nie lubie i mam nadzieje, że więcej osób tak zrobi, bo ten profil nic już nie wniesie, a kaczka leci w kulki.

Moze, ten caly profil wlasnie to mial na celu, promocje portalu
Przeszło mi to przez myśl, ale nie wydaje mi się, żeby kaczka był taki bystry i wpadł na pomysł promowania tej strony już na początku.

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Kaczka skumał się z egzekutorem i promuje swoją stronę poprzez fanpage Mameda w UFC? W takim razie ostro pikuje w dół takim zachowaniem.

Freeman

EFC Africa
Flyweight
Z ostatniej chwili: Kaczka założył bloga:-) Na wiadomej stronce... Chyba dlatego przestał się udzielać na cohones :)

FrostBite

Legacy FC
Flyweight
A ja się załamałem. Ręka mi spadła z 42 na 40,5. Czuje się jakbym stracił kończyny, wiare i syna którego nie mam. :P

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Frost kwadrat ;d

Każdy się czyms chwali to i ja : najlepszy wynik egzaminu gimnazjalnego (wiem , chwalić sie gimbazą) w szkole

wakaszimazu

BAMMA
Heavyweight
Jeżeli kogoś śmieszą takie żarciki Wojewódzkiego, to tylko sobie wystawia świadectwo. Umiejętna satyra a takie chamskie i prostackie żarty to kompletnie inna bajka. To z dystansem nie ma nic wspólnego.

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Markhunto, skoro już tu jesteś, to Ty może kiedyś pisałeś dla portalu mma.pl? Jeśli tak, to co się stało z portalem i dlaczego upadł?