Hyde Park

MMArian

Jungle Fight
Bantamweight
@ Szady a ja mam pytanie - wielu na około przeżywa, że śmieją się z Polaków i ich nie szanują, pytanie : jak mają nasz szanować inne narody, skoro wylewamy wiadro pomyj sami na siebie ? A patryiotyzm w śród młodych Polaków i duma narodowa to często wstyd ? Ludzie zacznijcie troche myśleć, bo jeśli nie to sami zniszczymy siebie

Yagiel

UFC
Lightweight
Z tego co wiem, to słowa jakie wypowiedział Wojewódzki były całkowicie innego kalibru niz "twoja matka to kurwa". Porównanie kiepskie. Dla mnie Wojewódzki to najbardziej ogarnięty koles w polskich mediach. "Miarą twojego sukcesu jest ilośc twoich wrogów" także, nie poczuwam się do jego obrony,bo na tym świece nie ma osoby która jest lubiana i szanowana przez wszystkich. Dla jednego przegina, dla drugiego nie.

MMArian

Jungle Fight
Bantamweight
@ Yagiel ale to nie chodzi tylko o ta jedną wypowiedz, Wojewódzki praktycznie w każdej wypowiedzi obraża Polaków, jak mu tak źle w Polsce to niech z tąd wyjeżdża ja płakał nie będe ....

Szady

MMARocks
Cohones
@MMArian

Pisałem już o tym w jakimś temacie. Polakom brakuje luzu i dystansu do siebie. Dlaczego nie możemy pośmiać się bez spiny z siebie nawzajem? Polacy żyją przeszłością, przejmują się opiniami innych. Po co?

Tak, Wojewódzkiego cechuje cięty, nieraz chamski dowcip. Mi jego poczucie humoru odpowiada. Jeżeli nie pasowałoby mi, nie słuchałbym go w radiu czy oglądał w TV. Dla przykładu - nie przepadam za chińską kuchnią. Po prostu nie jem tych potraw i się nie rozczulam nad tym, jakie one są beznadziejne.

jajcarz

WSOF
Light Heavyweight
Oglądam Wojewódzkiego od zawsze, jakoś nigdy nie poczułem sie obrażony, wręcz przybijałem mu pione za każdym trafnym żartem.

jajcarz

WSOF
Light Heavyweight
Tak, nie obraża się publicznie. Pooglądaj stand upy rodem ze Stanów i zobacz jak Murzyni jadą po Nigusach.

Comber

UFC
Light Heavyweight
Na tym polega wolność. Wojewódzki ma prawo mówić co chce, ale nie znaczy to, że nie będzie ponosił w związku z tym konsekwencji. Prawem jego pracodawcy, przedsiębiorcy, który prowadzi radio było ściągnięcie go z anteny z uwagi na fakt, że pozostawienie Wojewódzkiego i ewentualna obrona mogłaby nieść ze sobą złą sławę, co w konsekwencji mogłoby spodować spadek frekwencji wśród słuchaczy. Kuba będzie miał swoje radio, będzie ograniczony jedynie przepisami prawa i swoim widzimisię.

noodles

Bellator
Light Heavyweight
Wolność kończy się wtedy gdy drugiemu dzieje się krzywda.

Użyłem skrajnego porównania "twoja matka to kurwa" żeby pokazać, że pod tzw. konwencją satyry można schowac wszystko. Dla mnie te dwa debile niczym się nie różnią od tych co hajlują na meczach albo udają małpy jak murzyn jest przy piłce. To takie samo sianie nienawiści. Co to jest w ogóle za żart "bym ją zgwałcił" ? Problem tylko w tym, że te cioty z radia mogą się schować za wygodną fasadką obrońców wolności słowa, których to ciemnogród nie rozumie.

Nie jestem wrogiem wojewódzkiego i mam go w dupie, po prostu wyrażam swoją pogarde dla tej marnej egzystencji przypominającej ludzkie życie.

Czasami odnoszę wrażenie, że wyśmiewanie wszystkiego i wszystkich jest miarą bycia "cool" a ten który się na to nie godzi to "brak mu dystoansu, poczucia humoru i na pewno głosuje na PiS"

jajcarz

WSOF
Light Heavyweight
Nie wyśmiewanie wszytskiego i wszytkich tylko wstrzelenie sie w stereotyp. Ukrainka - prostytutka, Polak - złodziej samochodów (choć podobno to się zmienia), Francuz - brudas. Moim zdaniem może trochę przegieli, ale przeprosili za co uwazali, na tym powinno sie skończyć. Teraz jak rano bedę na siłowni bede zmuszony słuchać jakiś chujowych kitów na czasie, zamiast się pośmiać z rana, no ale cóż takie życie.

Comber

UFC
Light Heavyweight
Wojewódzki się skończył kilka lat temu. Teraz umie jedynie przetwarzać i potęgować to co zostało już powiedziane i wyśmiane.
Stał się próżny, odtwórczy i często niesmaczny. Odcina jedynie kupony od zdobytej wcześniej sławy i wątpliwego miana pierwszego prześmiewcy w kraju. Kiedyś chętnie słuchałem jego wypowiedzi, teraz rzadko kiedy śmieję się z jego "żartów".

curys

Oplot Challenge
Heavyweight
Bardzo dobrze, że ich ukarali, osobiste sympatie do Wojewódzkiego nie mają tu nic do rzeczy tym razem przegiął i to ostro, jeśli np. w Anglii czy w Niemczech ktoś napisał, że dziś zapłaci swojej pracownicy z Polski a jakby była ładniejsza to nawet by ją zgwałcił i to jeszcze w mediach to Polacy wpadliby w furie i słusznie, bo to jest totalne przegięcie ale jeśli tak powiedział Wojewódzki o ukraińcach, ważna persona w Polsce , idol młodych ludzi to niektórzy mówią, że wszystko jest w porządku , że trochę żartu nikomu nie zaszkodzi. Zastanówcie się i odwróccie sytuacje czy chcielibyście by tak w zagranicznych mediach mówiono o polakach.

TwardyB

ONE FC
Bantamweight
@curys

Jak ktoś ma za idola Kube W. to znaczy ze jest idiota:-) Poza tym wielki murzynski kaban mu tam gdzie slonce nie dochodzi za wtykanie polskiej flagi z jakims drugim parszywym pedalem w kupe. Juz za to powienien byc dojechany.

MMArian

Jungle Fight
Bantamweight
@Hubi wiem, ale nie moglem sie oprzec, jednorazowy wybryk. Wrócilem od innego chirurga : jeszcze 2 dni zimnych okładów i potem opaska uciskowa

Przewidziany powrót do samodzielnego chodzenia według chirurga: 2 tygodnie

Przewidziany powrót do treningów: 5-6 tygodni (mogło być gorzej a tak to w sierpniu już będe coś robił na siłce a od września już powrót na mate)

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Byle nie robić nóg na siłce , ja po operacji (2 tygodnie po) z nogą w gipsie podciągałem się na drążku i robiłem pompki , ale to tylko mój debilizm. Więc myślę , ze z kostką możesz robić jakieś ćwiczenia w leżeniu itd. na siłce. A na co chodzisz?BJJ?

Yagiel

UFC
Lightweight
też mi to przeszkadza. Akcja skutków nie przynosi,więc przestaje "lubić". Nie po to się tam zapraszało tyle osób,żeby teraz czytali bzdety z pseudostrony. zróbcie se swojego fejsa.