Hyde Park

Mort

Żołnierz Chrystusa
Shock doctora zdecydowanie polecam.@Hubi, jeśli chodzi o tą dietę, to masz przykłady tam... ja to jebałem i codziennie takie samo śniadanie jadłem, a obiadów miałem może z 4 warianty. Ale generalnie to tak, to są przykłady. Np. możesz trzy razy zjeść kurczak/ryż/warzywa na dzień w formie obiad, obiad, obiad. Czyli trzy posiłki po środku.
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Tak ten, są jeszcze wersje z majtami. :DBtw nie wiem czy post zniknął, czy nie mogę tego znaleźć, ale obczajcie sobie te mity co ktoś podesłał. Dobre. ;)
 

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Obczajałem , te z bodyfactory. Ogółem to dietkę juz zmieniłem , wdg waszych rad i mam maxymalnie 3 warianty posiłków :) Dzięki za pomoc.
 

Cactus

Moderator
Cohones
@d-amian-enp4 Strings - Believe:http://download.hellshare.pl/4-strings-believe-rar/7538179/4 Strings - Turn It Around:http://ejxqnv.1fichier.com/en/4 Strings - MainLine:http://www.2shared.com/file/GlFr7sMU/4_Strings_-_MainLine.html
 

jajcarz

WSOF
Light Heavyweight
Nie widziałem nigdy Omara w akcji i szczerze mówiąc nie mysalełem nawet, że on taki słaby. Choc moze na pokazowym chciał z siebie zrobić siermięgę. Jka ma tak walczyć to Szpila po jego pierwszym prawym prostym właduje mu sierpa takiego , że ho ho ho.
 

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Dzisiaj było jedno z "głupich" świąt, mianowicie - Dzień bez stanika.


Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale fakt, że Pani prowadząca ćwiczenia z analizy celebrowała ten wyjątkowy dzień w roku, wywołał uśmiech na mojej twarzy... ;)
 

Gambit

UFC
Featherweight
43ff4b2785719bd4f936db7e8dc7968f-gif
 

michalp24

Brutaal
Middleweight
Jakoś przedtem tam patrzyłem i nie zauważyłem tego odcinka :) Nie wiedziałem, że kaczka ma taką moc, że nawet na tvnplayer może wrzucać :P
 
Top