Hyde Park

respect

UFC
Heavyweight
@Tomasz jest to wielce prawdopodobne, nie przyglądałem się zbyt uważnie bo nie miałem zamiaru go zabierać. Nie mniej jednak znalazłem jeszcze stu procentowe podgrzybki. Pomijając to czy grzyb był jadalny czy nie, ciekawa sprawa, że jest ich jeszcze spora ilość w lesie o tej porze.

Last edited:

JB_

WRESTLING || JUDO
Cohones
MMARocks
Właśnie leciała w TV reklama banku Millenium z gościem od Polimatów, i pomyślałem sobie, że naprawdę fajna. Koleś nie robi z siebie durnia, jak Kondraty i inne "celebryty" - całość nawiązuje do internetowego cyklu i przy okazji w nienachalny sposób reklamuje produkty banku. Dobre.

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
juz od dawna ten gosc jest w ich spotach i wychodzi mu to naprawde... z klasa? ja go bardziej kojarze z abstrachuje, bo czasem u nich bywal i w szoku troche bylem gdy zobaczylem go na 'plakacie' powaznego banku. :D

D

Deleted member 2903

Guest
A nie uważacie, że jak wypowiada swoje kwestie w tych reklamach, to jest tak napompowany i ma tak nienaturalny akcent i sposób mówienia, że zaraz pęknie? Mnie pierwsze co uderzyło to różnica w sposobie komunikacji w stosunku do polimatów. Dlatego te reklamy są dla mnie niewiarygodne.

D

Deleted member 2903

Guest
Fronczewskiego to szanujcie, w Baldur's Gate II był niezastąpiony.

Solaris

UFC
Welterweight
Pany, wiecie kogo to wokal? Nie wiem, czy to jakaś piosenkarka, czy po prostu dobra dupa z mikrofonem podstawiona.

D

Deleted member 2903

Guest
Ile wspomnień... Aż mam ochotę zagrać, a tu kurwa dorosłość i nie ma kiedy...

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
@orest, gosciu w chuj nienaturalnie mowi, ale wydawalo mi sie, ze po prostu kogos takiego potrzebowali - sztucznie troche nawet akcentujacego, bardzo wyraznie mowiacego elegancika - tak go postrzegam.

guteck

BAMMA
Featherweight
Coś strasznie dużo tych superciężkich użytkowników. Jak widać kg o niczym nie świadczą. Superciężkim może być każdy. Nawet ważący 40 kg Born.

respect

UFC
Heavyweight
A nie uważacie, że jak wypowiada swoje kwestie w tych reklamach, to jest tak napompowany i ma tak nienaturalny akcent i sposób mówienia, że zaraz pęknie? Mnie pierwsze co uderzyło to różnica w sposobie komunikacji w stosunku do polimatów. Dlatego te reklamy są dla mnie niewiarygodne.
Mam takie same zdanie. Gość jest mega sztuczny z tym akcentem. Okropnie irytują mnie reklamy z nim w roli głównej. Dobra Panowie, miłego dnia Wam życzę, ja idę do roboty. Dach się sam nie zrobi.
Przechwytywanie.JPG