Hyde Park

pem1990

ONE FC
Heavyweight
@Mahon

A teko Polskiego murzyna znasz ?

Izu_1.jpg

Masta

Vale Tudo
Open
A dlaczego mają być bez recepty? Żeby np. matka takiego chorego mogłą iść do apteki i po prostu taki lek, jaki wizytę wcześniej zalecił jej lekarz dla syna, bez problemu i stania w kolejkach u lekarza kupić. Ot, co.
Z poślizgiem i kończąc, bo nie miałem czasu wcześniej. Rozumiem o czym do mnie piszesz i w zasadzie podzielam Twój tok myślenia, jest to logiczne, szczególnie dla osób leczących się przewlekle. Odnoszę tylko wrażenie, że pomijasz świadomie lub nie, złożoność chorób psychicznych jak np zależności wystepujące miedzy członkami rodziny, manipulacje chorego, szczególnie we wczesnych fazach leczenia, kiedy sytuacja często wymaga zmian leków i intensywnej współpracy z lekarzem. Właśnie też obawiam sie o takie matki, które w traumatycznym zderzeniu z chorobą ciężką do ogarnięcia, filtrowaną miłością mogą zaburzać właściwą drogę terapi.

Mimo, że jak wspomniałem już wcześniej, również jestem za mocnymi zmianiami, poprostu uważam, ze nie można w tej kwestii wrzucać tego do worka z innymi schorzeniami i tyle.

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
#KORWIN MMA KRYMINALIŚCI I CZUBY

http://www.sherdog.com/news/news/Updated-Jason-Mayhem-Miller-Arrested-After-SWAT-Standoff-at-California-Home-75399

Baasteek

UFC
Middleweight
Dziś bellator 128, ale coz dopiero za bellator sie szykuje za tydzien :-) pogromca Pudziana z dziadkiem ktorego obil Blachowicz..

(Bellator 129 :)
2qa7pyh.jpg

PioTRTek

ONE FC
Heavyweight
Ale Ty Kaczucha się nad Nim pastwisz, ale w sumie tylko i wyłącznie dzięki Kamila umiejętnością można było zrobić taki TOP 6 :-)

Fresh

UFC
Welterweight
z tego filmiku kaczki widac ze kamil pada po bardzo dziwnych ciosach, zaden nie wyglada na silne, czyste trafienie, moze faktycznie Walus ma cos z glowa, blednikiem i przerwaca sie przy wiekszym wychyleniu ciala od pionu.

cypher

PRIDE FC
Lightweight
z tego filmiku kaczki widac ze kamil pada po bardzo dziwnych ciosach, zaden nie wyglada na silne, czyste trafienie, moze faktycznie Walus ma cos z glowa, blednikiem i przerwaca sie przy wiekszym wychyleniu ciala od pionu.

Ciosy z tej ostatniej walki to jakaś parodia. Ten facet nigdy nie powinien wychodzić do ringu/klatki. Jego błędnik żyje w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.

Charles Bronson

UFC
Welterweight
Gilotynka też dobra na początku :D Jak dla mnie to po prostu przy pierwszym lepszym uderzeniu on zamyka oczy, dopada go sraczka i profilaktycznie się sam przewraca.

B00YAK

Bellator
Welterweight
To samo chciał zrobić z Dominikiem Malinowskim jeszcze przed MMAA 1, ale doznał kontuzji i nie wyszło. Zachwalań tego zawodnika nie było też końca. W tej chwili ma jedną porażkę z Arielem Smolarskim i wygraną z przed 2 lat z Łukaszem Pyrką.