Hyde Park

Harker

Jungle Fight
Welterweight
O kurde, właśnie zauważyłem, że w miejscowości niedaleko mnie będzie grał w sobotę Pudzian Band :-)
 

errorek

Jungle Fight
Light Heavyweight
Haker to weź się udaj na to wydarzenie. Zespół na scenę będzie wprowadzał Mariusz Pudzianowski, krzycząc:"Dawaj na scenę, dawaj na scenę/będzie muzyczne zgniecenie, będzie muzyczne zgniecenie".
 

Harker

Jungle Fight
Welterweight
Gdyby Pudzian miał przyjechać, to bym pojechał dla beki, ale sam Krystian mnie niestety nie przekonuje :-)
 

Sledzik

Brutaal
Welterweight
W Stanach powstaje SexFaxtor. Do wygranie 1mln dolarów i trójkącik z porno gwiazdką.https://www.youtube.com/watch?v=_dX53KKknnY#t=75Najlepsze jest to, że głosować będą telewidzowie.
 

errorek

Jungle Fight
Light Heavyweight
a moja złota łopata zamiast kategorii wagowej to coś pimiędzy jakm przedziałem wagowym? A może jestem prowadzony osobnym torem jak Pudzian, Mamed i juch wie kto jeszcze?
 

zychal

UFC
Strawweight
errorek czym ty sie jarasz ? ze odkopiesz jakiegos dinozaura ?i wkurwiasz innych bo mysla ze to cos nowego i w to wchodza
 

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Errorek już nie odpowie. Wyjechał na wczasy do Guantanamo. Bye bye, have a beutiful time!
 

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Kaczka przynajmniej raz na jakiś czas założy jakiś ciekawy temat, errorek tylko pisał głupoty. No i bez przesady. Porównujesz to co pisał errorek (głupoty 14 latka) z tym co pisze Kaczka? Czasem trolluje i prowokuje, ale potrafi pisać z sensem.
 

Przemek

UFC
Lightweight
Kaczka przynajmniej
aha,podwójne standardy..
Porównujesz to co pisał errorek (głupoty 14 latka) z tym co pisze Kaczka? Czasem trolluje i prowokuje, ale potrafi pisać z sensem.


Patrze na jego alterkonta i co tam pisze.(widze w niektorych kontach pewną prawidłowość)Prawda (dla mnie) jest taka ze kaczka już jest za cwany żeby znowu sie dać złapać.I wiem że ciężko coś udowodnić mu,ale ku|$#% przynajmniej nie broncie największego trola jakiego widziałem.
 

Masu

UFC
Heavyweight
kaczke lepiej ignorować, bez forum może stać się groźny dla bliskich i małych zwierząt. Od tygodnia przekręca mojego nicka na ma-suta, licząc że mu odpowiem, ale myślę że jeszcze tydzień i mu się znudzi, w końcu tacy jak on nie potrafią się skupić zbyt długo.
 
Top