Hyde Park

errorek

Jungle Fight
Light Heavyweight
jak ktoś kupuje płyty to zaprasza do skorzystania z promocji 3za2 w empik.com. Naprawdę opłacalny interes, bo mozna wyhaczyć nowości z super cenach.

Mam nadzieję, że nie łamię zasad tą informacją...

Bolt

KSW
Featherweight
Empik ma najdroższe CD chyba ze wszystkich sklepów, więc nawet przy 3 za 2 to raczej nie jest super interes.

errorek

Jungle Fight
Light Heavyweight
PROSZĘ O ADRESY INNYCH SKLEPóW Z PŁYTAMI W KTóRYCH MOŻNA KUPIĆ 3 PŁYTY Z RAPEM ZA OK. 20zł sztukę. I to nowości, które wyszły w ciągu ostatniego miecha.

errorek

Jungle Fight
Light Heavyweight
nie mówię o okradaniu... Kupuję płyty z szacunku do artysty. Ponadto lubię mieć wersję fizyczną. Od zawsze tak mam...

ktoś kiedyś powiedział mniej więcej w ten sposób:Płyta to produkt luksusowy, nie jest konieczny do przeżycia jak woda, czy jedzenie, więc skoro Cię na nią nie stać to nie okradaj, ściągając z netu.

wiem... wiem... mało popularmy pogląd, ale ma to jakiś sens.

Bolt

KSW
Featherweight
Nie wiem, nie siedzę w rapsach, mówię ogólnie. Ale poszukaj na chociażby fan.pl. W Media Marktach też są często świetne ceny czy promocje w stylu -20% na wszystkie płyty.

Arlovski

UFC
Heavyweight
W empiku najlepsze mają ceny używanych gier na konsole. Kilkuletnie hity używane po kilkadziesiąt złotych. Beka.

Mniejsza beka z tego, że mają w chuj drogie książki :(

Bolt

KSW
Featherweight
Ale przy książkach trzeba im oddać, że często robią 3 w cenie 2, co opłaca się tutaj bardziej niż przy muzyce. I elegancka promocja na książki z Uczty Wyobraźni, 2 w cenie 1, z czego zawsze korzystam jak jest, bo to najciekawszy dla mnie cykl wydawniczy związany z fantastyką.

aqua

KSW
Featherweight
Mam NEWSA !

Słuchajcie własnie rozmawiałem z kolegą Policjantem i się dowiedziałęm, że rząd przepchnął szybko ustawę o zabieraniu Prawo Jazdy jak przekroczy się prędkość o 100% ( jechaliśmy 61 na 30 i Policjant ma teraz prawo nam je zabrać ). W TV i internecie o tym cicho, nikt nic nie mówi, przepisy zmienili poniekąd przez te filmiki goscia z BMW co jeździł w Warszawie. Mało tego Policjanci dostają dodatkową premię za każde zabrane Prawo Jazdy, najbardziej cisną o to drogówkę.

Powalony kraj...

Fresh

UFC
Welterweight
aqua - po pierwsze ustawy "przepycha" sejm a nie rzad, zeby wejsc w zycie musza zostac opublikowane i odczekac vacatio legis, a do ich wejscia w zycie potrzba jeszcze przepisow wykonawczych

po drugie o takim pomysle mowa jest juz o dawna, dlugo przed filmikiem z Bogusiem w beemce, w zwiazku z akzcja zero tolerancji dla piratow drogowych

ALIG8R

Maximum FC
Bantamweight
Już od paru dni w mediach trąbią że zabierają prawka na 3 miesiące za przekroczenie o 50 km/h. Nic nie słyszałem o zasadzie o 100% limitu.

Malymaja

WSOF
Lightweight
Wkońcu po 2 miesiącach założyłem talerz na dachu bloku, bo na balkonie nie odbiera kanałów, nawet odważyłem się spuścić kabel z dachu na balkon :) także teraz będę mógł się dokształcić jeśli chodzi o światowe mma, bo tak to miałem możliwość obejrzenia KSW MMAA i ProMmaC, zaś teraz Orange Sport Sport Klub i FightBox Canal Plus Sport no i Extrem dadzą mi możliwość obejrzenia większej ilość gal światowego mma ale jestem podjarany jak dziecko

Anonymous

NoLife FC
@baju: w temacie konkursowym nie kminię jak dokładnie stawiasz, możesz wyjaśnić:

Jon Jones, runda 3, TKO (uderzenia w parterze), 2:21.

POZDRO CHMURA, WALCZYMY!

edit: chuj, za duzo daje 4 runde, rzuce 3! WARRRRRRRRRR BONES!!!

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
zmienilem z 4 (ktora dal Tomasz) na 3, bo za duzo osob rzucalo na 4 runde i minuty byly bardzo blisko, typuje: 3 runda, TKO przez uderzenia, 2:21. zdazylem po prostu edytowac jeszcze w ciagu 10minut.

Anonymous

NoLife FC
Oki.

Pytanko: Doładowałem chrześniakowi koórke w Play'u. Zły nr wpisałem jak robiłem doładowanie poprzez przelew wg formularza na stronce play. Czy jest szansa na zwrot kasy - czy poszła sie jebać? Tzn., Wiem ,że poszła, jeśli nr który wpisałem omyłkowo też jest na kartę - ktoś sie ucieszy. Ale co , jeśli albo taki nr nie istnieje , albo jest to nr gdzie kolo ma abonament...?

Jakieś pomysły?