Hyde Park

ninja149

Brutaal
Super Heavyweight
Od pewnego czasu zastanawiam się czy to czasem nie waga piórkowa jest najlepszą wagą w całym UFC. Najlepsze walki, najlepsi zawodnicy. Lekka jest też dobra choć wydaje się ciut słabsza.

#1 filozofie Ninja149

Grzechu

Moderator
Cohones
Grzechu a może chodziło Ci o walke Pietrka z tym pojebem łysym z Czarnogóry

To był 29.09 więc była to gala MMAA którą później odwołano i zostało samo UFC. Nie wiem z kim miał walczyć, nie pamiętam.

Koad

Oplot Challenge
Welterweight
Troche mnie na forum nie bylo i byly ze man problemy, ale odkupuje moje winy - znalazlem dla Was najwiekszego newsa zaraz po tym, ze UFC bedzie w Polsce. Koniec UFC w Orange Sport!!! Zajrzyjcie do stosownego tematu na forum w dziale Forum MMA, zalozylem go 5 minut temu.

Navalha

Maximum FC
Middleweight
Widzieliście właśnie jak na Q&A od UFC rockhold poddaje Cipka balachą ? Na samym początku filmu/wydarzenia live.

Mimo że jest na żywo,da radę przewinąć.

Koad

Oplot Challenge
Welterweight
Widze, ze usunieto moj temat odnosnie zakonczenia transmitowania UFC. Ktos juz wczesniej o tym napisal? Nie rozumiem troche, nie widzialem zeby ktos napisal o tym na forum.

Matiatus

Brutaal
Lightweight
Kurdę tak myślałem, że nikt nie będzie wiedział a zajebista bajka była :( nigdy chyba jej nie odszukam :(

L

_Logan_

Guest
Matiatus tutaj masz spis seriali emitowanych przez RTL7, poszperaj, może trafisz:

http://pl.wikipedia.org/wiki/RTL_7#Seriale_animowane

Matiatus

Brutaal
Lightweight
Właśnie tu siedziałem i sprawdzałem i nic. A pamiętam tylko że klineci podróżowali po kosmosie i byli niebiescy i mieli długie brody i włosy hehe

aqua

KSW
Featherweight
Panowie proszę o radę,

mam strasznę kłócie w środku dłoni, kostki i sama dłoń nie jest napuchnięta i mam pytanie bo narazie do lekarza nie idę, może bół sam przejdzie, czy jest sens zabandarzować bandarzem elastycznym dłoń? Uraz mam od uderzenia.

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
co Ci da w tym momencie bandaz? cos peklo albo sie nakruszylo, przeciwbolowa mascia posmaruj, jesli po 2/3 dniach nie przejdzie to wiesz co z tym zrobic! #peja

L

_Logan_

Guest
Okład z lodu jak napuchnięta. Ale do lekarza to lepiej idź bo może coś z kością śródręcza szczególnie, że po uderzeniu.

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
i Twoje dzieci beda mialy znieksztalcone stopy.

#radaodmasu

masu, dalej masa czy rozciaganie w grupie zony stalo sie nawykiem?

zychal

UFC
Strawweight
idz do lekarza ,mialem tez taki uraz ,przeswietlenie wykazalo pekniecie kosciu srodrecza czy jakos tak ,odrazu longeta czyli taki gips jednostrony ,gowno dalo, mascie itd ,jak bralem dlon do dolu do w nadgarstku byl taki bol dziwny, bol minal dopiero niedawno a nabawilem sie tego z dwa lata temu ,

Przemek

UFC
Lightweight
Widzieliście właśnie jak na Q&A od UFC rockhold poddaje Cipka balachą ? Na samym początku filmu/wydarzenia live.

Mimo że jest na żywo,da radę przewinąć.

jest juz gdzies moze te Q&A? jak coś to proszę o link.

aqua

KSW
Featherweight
Zychal a miałeś spuchniętą tą dłoń ? Moja wygląda normalnie jak na codzień, tylko że szklanki nie podniosę.