Hyde Park

L

_Logan_

Guest
Siostra_Tsubasy patrzy, a forumowe samce dysputują o chińskich bajkach :D

beka

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Wstyd to jest, że Tobie dała dedykowane zdjęcie, a pozostałym zalotnikom już nie!

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Tsubasa uspokoil cohones, ale kurwa panowie, nie ma tematu z tym czyms? juz wolalem z Grzechem dyskusje o alko albo o narkotykach Gaary.

lukasz4493

Maximum FC
Lightweight
https://www.facebook.com/RadekIbron

Pojawił się gość który w tych "wyzwaniaczh piwnych z fb" wypił 0,5 l ale nie piwa tylko tego mocniejszego trunku :D

Matiatus

Brutaal
Lightweight
Panowie mam pytanie nurtujące mnie o tak długiego czasu, że za każdym razem jak sobie o tym przypominam to mnie coś trafia. Kiedyś na RTL7(na 90%) leciała taka bajka możliwe, że anime (:P) o takich niebieskich typach, wyglądali jak ludzie normalnie ale byli niebiescy (nie, nie smerfy) i podróżowali po kosmosie. Jedyne co pamiętam to że ojciec jednego z nich zginął w jakieś otchłani i tamten chyba go szukał, jeżeli ktoś kojarzy i poda mi tytuł to padam na kolana i jest moim bezapelacyjnym mistrzem.

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
o kurwa, szukajac tej bajki z niebieskimi ludzmi trafilem na Yaibe, byl juz tutaj wspominany!!! to ten od kulek do miecza. :DDDD

7154049.3.jpg

http://pl.wikipedia.org/wiki/RTL_7#Bloki_z_kresk.C3.B3wkami

szukaj w bajkach, zadne anime stamtad nie ma niebieskich ludzi. :c

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
spalic Ci fanpejdz!?

moj post o Yaibie byl ostatnim tego typu tutaj! KACZKA, ZAMYKAJ.

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
nie znasz chyba umiejetnosci slawnego posiadacza wielu wyscigowych aut zdalnie sterowanych, ziomuś!

Halny

KSW
Heavyweight
Nie chcę deprecjonować umiejętności właściciela wróżki Fifi, ale wydaje mi się, że nieco przeceniasz jego możliwości.

#hydeparkniedoruszenia #fanepejdżteżniedoruszenia

Yagiel

UFC
Lightweight
kwestia gustu zapewne...

Ciężkośc i gęstość klimatu w niektórych anime jest wręcz rewelacyjna

a ten soundtrack jest kapitalny

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
w sensie kaczka moglby zamknac towarzystwo i ich kacik na rzecz filmikow z ubijana zabawka-chomikiem czy cos.

#hydeparkniedoruszenia #fanpejdzdoruszenia

zglosze Cie jako strona o 'Janusze'!

Mojso

KSW
Heavyweight
Grzechu a może chodziło Ci o walke Pietrka z tym pojebem łysym z Czarnogóry, że tak wrócę do tematu :D A alkohol jest piękny, tylko ja nie umiem pić :( raz zmieniam się w człowieka który wszystkich kocha i z każdym by się napił, a raz zapala mi się nieśmiertleność i jestem ulicznym wojownikiem z tym, że nokautuje mnie pierwszy podmuch wiatru :(

Painkiller

KSW
Lightweight
mnie wkurwia hate na anime bo w wiekszosci idzie ze strony osob, które znają tylko to co nasza tv pokazała, a tak w sumie to nie było to nic wielkiego. obejrzeć takie ghost in the shell albo neon genesis evangelion i inny temat się robi. jak dla mnie to jest zajebista sztuka, bo jedyne ograniczenia w anime to fantazja autora, są duzo wieksze mozliwosci niż w filmach z aktorami a w wielu, które nie są u nas znane tak jak pokemon fabuła jest mega