Hyde Park

TyPeK

Maximum FC
Bantamweight
O której można się spodziewać walki Krzyśka ? studio miało być 23:55, a leci sport raport jak na razie

kamerling

WSOF
Heavyweight
Tak mnie zaintrygowało - jak myślicie, Abu wita się z Mattem na backstage'u/w hotelu jak się widzą? Wiadomo co mam na myśli. Jeden ortodoksyjny w tę stronę, drugi w przeciwną. Jeden drugiego próbuje indoktrynować? Czy też może ten aspekt w ogóle się nie przejawia i jeden drugiemu jest w stanie podać rękę i zamienić ze sobą parę słów? :-)

Batman

Legacy FC
Heavyweight
Panowie, wytłumacz mi to ktoś.

Taka sytuacja: Mam najmniejszy pakiet cyfry plus, kanał fightclub zawsze był zablokowany, wczoraj w nocy zobaczyłem, że można go oglądać, to oglądałem Judo, byłem podjarany , bo widziałem w programie że dziś na żywo poleci CW, ale rano włączam i co? Zablokowany znowu...

MegasamoaN

Bellator
Welterweight
pewnie kanał zakodowany zwyczajnie tylko niektóre transmisje nocne odkodowane, wiele programów mialo podobnie ze odkodowywalo jakąś transmisję dla wszystkich, a reszta zakodowana

midern

UFC
Flyweight
Aha, no dzięki, bo zaczynałem myśleć, że zwariowałem
crazy.gif

Tego nie wykluczaj, może to też jest prawdą :-)

midern

UFC
Flyweight
Midern, w takim razie miej się na baczności
evil.gif

Ta jest :-)

Innz temat.

Ma ktoś z Was ochraniacze na piszczele od MANTO? W porównaniu do innych sklepów - niska cena, bo tylko 40 zł. A jak wykonanie? Są dobre? Z góry dzięki za opinie. Na zdjeciach, w porównaniu do innych, wyglądają tak jakoś inaczej...

http://www.mantoshop.pl/product-pol-68-MANTO-ochraniacze-elastyczne-LOGO-czarne.html

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Ołłłłł Jeeeee. Go Mahonek! Baw się dobrze na KSW! Nie to co wczorajsze nudne UFC :D

TyPeK

Maximum FC
Bantamweight
Bez obrazy, ale podczas walki Jotki były duże emocje, całego ufc nie oglądałem bo wcześnie rano trzeba było wstać ale w moim odczuciu podczas KSW każda walka dostarczy tyle emocji co Jotko wczoraj. Pewnie dlatego, że zawodnicy KSW są bardziej mi znani niż zawodnicy UFC.

Arlovski

UFC
Heavyweight
Teskniliscie? Mam małe problemiki więc trzymajta kciuki to może jeszcze w tym roku wrócę na cohones. Wiem ze tego chcecie:*