Hussars Fight Night 1 – 24 lipca w SiematyczachInformacja organizatora:
Szanowni Państwo z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować o starcie nowej organizacji na polskiej scenie sportów walki. Hussars Fight Night to młoda federacja MMA, która swój start zapowiedział na 24 lipca 2010 roku. Swoją działalność HFN rozpocznie w Siemiatyczach, niewielkim mieście na południu Podlasia. Pierwszy raz w historii show MMA połączone zostanie z Pro Wrestlingiem.

Hussars Fight Night 1 to bezprecedensowe wydarzenie, które zelektryzuje całą wschodnią Polskę. Na Siemiatyckim ringu zobaczymy bowiem młodych, utalentowanych fighterów, którzy walczyć będą o tytuł Mistrza Hussars Fight Night w kategorii do 85kg.

Uwaga! Dla tych którzy nie planują przyjazdu na galę proponujemy transmisję na żywo w telewizji Kuszo TV. Całość imprezy relacjonowana będzie na stronie www.hussarsfight.tk, a sam dostęp do transmisji będzie darmowy.

Hussars Fight Night 1 – 24 lipca w Siematyczach
 

sawikoslokos

Oplot Challenge
Heavyweight
Cieszy mnie to, że o gali w swoim małym miasteczku dowiaduje się z waszej redakcji
icon_biggrin.gif
Wielkie dzięki Panowie dobra robota
icon_smile.gif
 

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Sporo ostatnio organizacji powstaje. Ground & Pound, Hussars Fight Night, Mixed Fight Night, itd.
 

90lukass

Oplot Challenge
Heavyweight
Z regulaminu gali:

Długość rund:
1. Każdy pojedynek, którego stawką NIE jest pas mistrzowski powinien mieć 3 rundy po 5 min. z 1 minutową przerwą pomiędzy rundami.
2. Każdy pojedynek, którego stawką jest pas mistrzowski powinien mieć 5 rund po 5 min. z 1 minutową przerwą pomiędzy rundami.

Wreszcie gala w Polsce z trzema rundami.
 

sawikoslokos

Oplot Challenge
Heavyweight
Zobaczymy co z tego wyjdzie bo podobno ludzie którzy to organizują mają po 18 lat i już coś podobnego raz im nie wyszło ale trzymajcie za nich kciuki i fajnie, że się nie poddają
 

Anusiak

Brutaal
Bantamweight
Dla mnie łączenie MMA z Pro Wrestlingiem to nieporozumienie!!! Mam nadzieje ze nie dojdzie do takiej gali.
 

konkur

Brutaal
Bantamweight
Osobiscie z checia zobaczylbym jakas czysta organizacje pro wrestlingu w Polsce, chociaz kto wie czy udaloby im sie utrzymac na rynku.
 

Pan_Marcel

Oplot Challenge
Featherweight
Sawikoslokos nie rozsiewaj plotek. Tylko jedna osoba z ekipy organizacyjnej ma 18 lat. A to chyba nie wszyscy? I wiek nie wyznacza możliwości człowieka… Znam tą ekipe i wiem, że uda się im to zrobić! Ta gala będzie na 100%
Wcześniej nie było nic takiego organizowanego… to jakim cudem mogło nie wyjśc?
Jestem ciekawy z kąd masz takie informacje…
3m sie:)
 

sawikoslokos

Oplot Challenge
Heavyweight
w małym mieście nie trudno o plotki. kiedy zapytałem ludzi którzy dalej mieszkają w Siemiatyczach takie informacje uzyskałem od osób, które podobno “znają” organizatorów i oczywiście jestem jak najbardziej za i mam nadzieję, że wszystko się uda więc trzymam kciuki mając nadzieję że będę mógł obejrzeć galę we własnym miasteczku
icon_smile.gif
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Może mieli taką koncepcję i długo się zbierali do tego, żeby to zorganizować, a nie że nie wyszło, plotkom nie warto wierzyć. ;)
 
Top