Husaria Fight Team na seminarium z Wanderleiem

Krótka relacja z Seminarium z Wanderleiem Silvą, w którym uczestniczyli zawodnicy z klubu Husaria Fight Team:
12 października w Belfascie odbyło się pierwsze z cyklu spotkań z Wanderleiem “Axe Murdererem” Silvę, żywą legendą Federacji Pride i UFC w Europie. Husaria Fight Team brała udział w tym seminarium i mamy dla was kilka gorących fotek i mini relację.

Seminarium obejmowało zagadnienia:

- klincz Muay Thai (kontrola, ściąganie głowy na kolano, power move)
- parter (obrona z pleców, obalenie stojącego przeciwnika – tree feet sweep oraz stopa w głowę, obrona przed ground’n'pound, atak z góry na leżącego oponenta

Wszystkie techniki Wand pokazywał na totalnym luzie i mimo iż na seminarium było ponad 80 osób wciąż chodził miedzy nami poprawiał i instruował każdego kto potrzebował jego pomocy. Atmosfera była bardzo sympatyczna, śmiało można stwierdzić, że jest Brazylijczyk jest nie tylko fenomenalnym fighterem, ale również świetnym instruktorem.

Po części praktycznej Wanderlei zebrał wszystkich razem i udzielił kilku porad odnośnie treningów i nastawienia do nich. Opowiedział również kilka krótkich anegdot ze swojego życia i odpowiadał na pytania. Co ważne zapewnił, że z jego zdrowiem już wszystko ok i już niedługo zobaczymy go w klatce.

Na koniec była sesja zdjęciowa i podpisywanie zdjęć i gadżetów MMA (każdy otrzymał autograf, ale tylko Husaria otrzymała zgodę Wanda na zdjęcie grupowe
icon_smile.gif

Po więcej fotek zapraszam na www.husariafightteam.com

Hitokiri

Husaria Fight Team na seminarium z Wanderleiem

Ruff Ryder

EFC Africa
Flyweight
Husaria Fight Team na seminariu z Wanderleiem

A juz myślałem, że z Wanderleiem Bazelakiem.
Ufff ulzyło mi.

G

Guest

Guest
wand pochodzi z Kurytyby a to jest najbardziej polskie miasto w Brazylii kto wie może on ma jakieś polskie korzenie XD z twarzy przypomina typowego polaka…

heileris

ONE FC
Lightweight
Jeżeli Wand wygląda na typowego Polaka to Ci wszyscy kolesie wokół niego na tym zdjęciu to typowi Brazylijczycy ;)

OoO

Jungle Fight
Featherweight
Z całym szacunkiem dla Wanda, ale jeśli chodzi o jego wygląd to gość przypomina małpę a nie “typowego Polaka”.

G

Guest

Guest
HAHAHA no właśnie ci kolesie masakrycznie pasują do niego XD a z Kurytyby jest także shogun jego brat murilo ninja ,anderson… to wszystko polacy!!! ps. nie moge się doczekać kiedy taki wand do polski przyjedzie na seminarium kiedyś na grapler info znalazłem zdjęcia z seminarium z big nogeirą to jak to mówi pudzian oczy postawiłem ;P ale to było dawno…

G

Guest

Guest
wg mnie jego wygląd sprawił że jest gwiazdą! dla mnie nie wygląda jak małpa! a po operacji plastycznej prezentuje sie dużo lepiej!

Ruff Ryder

EFC Africa
Flyweight
Z całym szacunkiem dla Wanda, ale jeśli chodzi o jego wygląd to gość przypomina małpę a nie “typowego Polaka”

Mysle, ze jakbys stanął z nim oko w oko na staredownie, to zwieracze by nie wytrzymały.

G

Guest

Guest
ale ci którzy są sprawni psychicznie przetrwali to spojrzenie które jest elementem wojny psychologicznej… potem wystarczyło sprostać jego światowej klasy muay thai i bjj i można go było spokojnie pokonać
icon_razz.gif
icon_wink.gif

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
Powiem szczerze, w pierwszej chwili u mnie panika, że seminarium z Bazelakiem
icon_razz.gif
co za czasy, to co się z nami dzieje(bo na szczęście widzę, że nie tylko ja się przestraszyłem), to wina tego że zza każdego rogu atakują Najmany, Bazelaki i goni nas Pudzian.

A w temacie – bardzo fajna sprawa – seminarium z Wandem, zdjęcie grupowe – zazdroszczę chłopaki ;P
Wand zawsze dla mnie będzie jednym z najlepszych fighterów i oczywiście jednym z ulubionych, niezależnie od tego, jak dalej potoczy się jego kariera.

G

Guest

Guest
SEMINARIUM Z NAJMANEM XD ALE JAJA ja chciałbym wziąść udział w takim przedwsięmwzięciu!!! techniki w walce z saletą były godne uwagi dla tych którzy stoją pod sklepem w mojej wsi

MMAN

Oplot Challenge
Featherweight
WYGLADA JAM MÓJ NABURMUSZONY I WŚCIEKŁY BRAT Z NADWAGĄ (67KG. – 14 LAT)…JAK GO ODŁACZAM OD KOMPA:)

&imgrefurl=http://www.body-factory.pl/showthread.php%3Ft%3D4460%26page%3D2&usg=__VEI0o20FQytx5m0kdpVH_YI5Vj0=&h=300&w=424&sz=73&hl=pl&start=0&sig2=LCt3l9KzXu5Wt_tNVcuJlA&zoom=1&tbnid=ldQJulImPeryoM:&tbnh=147&tbnw=195&ei=6EW4TJe-NonBswbq1_mpDQ&prev=/images%3Fq%3DBAZELAK%26um%3D1%26hl%3Dpl%26biw%3D1024%26bih%3D610%26tbs%3Disch:10,166&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=652&oei=6EW4TJe-NonBswbq1_mpDQ&esq=1&page=1&ndsp=12&ved=1t:429,r:7,s:0&tx=148&ty=88&biw=1024&bih=610