1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

HubiSSJ3- proszę o pomoc- Praca Zaliczeniowa

Discussion in 'Cohones' started by HubiSSJ3, Jan 22, 2013.

1. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,849
    Zdobyte Lajki:
    10,431
    Punkty:
    1,790
    Witam. Miałbym do Was prośbę, długo Wam to nie zajmię, a mi może bardzo pomóc. Więc jezeli ktoś ma kilka minut wolnego czasu i chce pomóc- zachęcam do pisania.

O co chodzi? A mianowicie chodzi mi o to, abyście opisali swoje konta w(jakim) banku, jakie są plusy, jakie minusy. Pomoże mi to przy pisaniu pracy na temat " W którym banku warto założyć rachunek bankowy i dlaczego?". Najbardziej interesują mnie opinie osób posiadających konta w bankach takich jak: Pekao S.A., Bank Spółdzielczy, PKO B.P, BGŻ, Alior Bank i Getin Bank (Santander też może być)

Może to być krótka opinia wypisująca plusy i minusy od myślników lub taka zwykła wypowiedź.

UWAGA! Szczególnie osoby, które posiadają/posiadały konta"młodzieżowe" (czyli przed skończeniem 18 lat) w jakimkolwiek banku, są proszonę o opinie.

Dziękuję z góry i licze na pomoc cohones.

2. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    napisz mi swojego mejla to Ci coś wyślę przydatnego wieczorem po 21

3. maras

maras UFC
    Middleweight

Komentarze:
    12,518
    Zdobyte Lajki:
    40,043
    Punkty:
    3,790
    Miasto:
    Kraków
    Home Page:
    Mam konto w ING :
    Plusy:
    - prowadzenie konta za darmo, jeśli zrobię jedną opłatę kartą powyżej 100 zł w miesiącu
    - darmowe konto oszczędnościowe
    - niezła funkcjonalność konta internetowego
    Minusy:
    -konto oszczędnościowe ssie :)
    -problem ze zmianą danych teleadresowych przez neta - praktycznie niewykonalne bez wizyty w oddziale

4. Calo

Calo WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,465
    Zdobyte Lajki:
    21
    Punkty:
    1,190
    Posiadam konto młodzieżowe w PKO BP i wykorzystuje je w 99% do przelewów (rzadko wybieram coś z bankomatu lub płacę kartą w sklepie) . Na pewno plusem jest właściwie brak opłat: za otwarcie rachunku, za prowadzenie (nie płaci się do 26 roku życia a do tego mi jeszcze dużo brakuje :-)) , za dostęp właściwie z każdego źródła. Duża łatwość w obsłudze z internetu czy telefonu. Minusem mogą być opłaty za przelewy zewnętrzne w wysokości 3 lub 8 zł, ale tylko gdy wysyłamy je z placówki banku, a jak wiadomo większość osób robi to przez internet, tam jest bezpłatnie. Minus to też limit do ilości wypłaconej kasy z bankomatu ale jak już mówiłem rzadko wybieram stamtąd forsę.

5. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,849
    Zdobyte Lajki:
    10,431
    Punkty:
    1,790
    @noodles

mój e-mail to : hubrt.e@wp.pl

6. Cinek007

Cinek007 KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,112
    Zdobyte Lajki:
    2,961
    Punkty:
    2,792
    Miasto:
    Pakutinskasowo
    rozwiąż swoje wszystkie problemy życiowe na forum o MMA:)

7. Cinek007

Cinek007 KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,112
    Zdobyte Lajki:
    2,961
    Punkty:
    2,792
    Miasto:
    Pakutinskasowo
    mam konto w wbk, place 5 zl miesiecznie za to, zeby nie pobierali oplat z bankomatow innych firm. tak to nic nie place. a i jesli sprawdzam stan konta sciagaja mi 2zl

pozdrawiam i ogarnij tylek takie info mozna znalezc w 2 minuty na necie:)

8. baju

baju #ThereIsOnlyOne Cohones MMARocks

Komentarze:
    26,210
    Zdobyte Lajki:
    33,813
    Punkty:
    5,190
    to w liceum sa prace zaliczeniowe? :-)

mam konto w aliorze i troche mnie ruchneli, nie dostaje zadnego stalego przychodu, studiuje, oplata byla na poczatku 10zl okolo, za karte glownie, teraz dodali sobie 'prowadzenie konta' i jada ze mna 18zl miesiecznie (wiem, dla Wujka to nie jest hajs, ale 20zl za nic troche boli). korzystam z konta czasami, z karty tez sporadycznie, ale musze miec konto do oplaty silowni czy ogarniecia hajsu. mlodziezowego nie mialem. ogolnie przelewy za darmola i wszystkie bankomaty dostepne za darmo rowniez wiec nie marudze, ale zastanawiam sie nad zmiana.

9. mungo

mungo Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    681
    Zdobyte Lajki:
    63
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    pekao sa - konto za darmo, karta za darmo. Za internetową obsługę płacę 3 zł miesięcznie. Plusy to dobra stronka online do przelewów, brak awarii, bankomaty euronetu za free i nie trują dupy z ofertą pożyczkową co miesiąc, tak jak np. polbank. Minusy - jak chcesz coś w oddziale to trwa to i trwa - stary system, zawiechy, babki w okienku często "z poprzedniej epoki"...

10. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,849
    Zdobyte Lajki:
    10,431
    Punkty:
    1,790
    @jebaka

Można znaleźć materiały, no pewnie,że można. Ale zależało mi na bezpośrednich opiniach ludzi, których jestem pewien,że to nie jest żadna opinia zamieszczona przez ludzi, którzy są związani z jakimś bankiem i go bardzo chwalą. Niektóre będę nawet cytował, więc wiesz.

Taa, u nas jest tak jakby zaliczenie z PP, po prostu kto nie odda takich ważniejszych prac to niech raczej nie liczy na ciekawą ocenę na koniec roku. Nauczycielka, która uczy tego przedmiotu tak to nazwała.

11. Kamil7931

Kamil7931 Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    100
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    ING Bank Śląski

Konto Direct + OKO Direct

-Prowadzenie za free

-Bankomaty wszystkie w kraju za free

-Wpłatomaty za free

-Przelewy za free

Usługa cashback za free

-Opłata za karte to 7zł ale wystraczy w miesiącu rozliczeniowym zapłacic kartą za conajmniej 200zł i nie pobierają tej opłaty, z tym bankiem jestem związany od 2007r i jestem zadowolony, chyba tylko raz byłem w oddziale coś załatwic, no i jeszcze konto internetowe też bez opłat :)

-

12. bibi

bibi BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    980
    Zdobyte Lajki:
    167
    Punkty:
    1,790
    Ja mam konto w mbanku (BRE bank) od lat. Kiedyś było wszystko za darmo z wypłatami z bankomatów EURONETU włącznie. Od jakiegoś czasu (już z parę lat) kroją 2 zł za kartę debetową i dorzucili bankomaty multibanku. Było by wszystko ok, gdyż korzystam jedynie z bankowości internetowej i bankomatów/wpłatomatów, ale już od dawna zaczęli mnie wkurwiać reklamami w internetowym panelu obsługi konta, a przede wszystkim telefonami akwizytorskimi z jakimiś kredytami, ubezpieczeniami i innym badziewiem. Tym samym w najbliższej przyszłości zmieniam, najprawdopodobniej na ING Bank Śląski.

13. zoom

zoom UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,357
    Zdobyte Lajki:
    5,352
    Punkty:
    1,790
    bibi zadzwon na mlinie i powiedz, ze chcesz zastrzec wszystkie zgody marketingowe/informacje handlowe i po problemie ;]

co do oplaty za karte, to jak w danym miesiacu wydasz karta min. 100zl (nie musi byc 1 płatność, może byc kilka płatności na mniejsze kwoty), to nie ma tej oplaty

14. maryjan

maryjan Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,005
    Zdobyte Lajki:
    251
    Punkty:
    1,790
    potwierdzam co do tego banku. bardzo łatwo się pozbyć, podpowiem że grzeczne załatwienie sprawy nie pomaga; ) podpowiem dalej, puściły mi nerwy i nie ma reklam:-)

15. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Hubi chciałem Ci wysłać slajdy z przedmiotu gdzie są dokładnie podzielone kategorie klientów dla poszczególnych banków oraz opinia ogólna o bankach ale chuj przyciął slajdy i nie ma sensu żebym je Ci przesyłał w okrojonej formie więc napiszę tutaj hehe

-ustatkowani- bezpieczeństwo, przynależność do większości- WBK, PKO, BPH

-poszukujący- silne przeżycia, indywidualność- mBank

-spełnieni- poprawa świata, wolność wyboru- Co-op Bank

-chaotyczni- ucieczka, szybkie wzbogacenie się

-aspirujący- wysoki status, sukces materialny- Raiffeisen, Citibank

BRE Bank

*wartości- pewność, niezawodność, sprawność, dostępność, siła, stabilność

Citibank

*wartości- wielkość, wystawność, elitarność, szybkość, agresja, dystans

Raiffeisen

*wartości- dostępność, siła, agresja, wysokie koszty

BPH

*wartości- masowość, nieprzewidywalność, zmienność, brak kontynuacji

WBK

*wartości- dostępność, masowość, zawodność

16. Keylock

Keylock Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,229
    Zdobyte Lajki:
    71
    Punkty:
    1,790
    Ja mam <30 w WBK od 14. roku życia i moim zdaniem wielki minus, że do ukończenia 18 nie można było robić przelewów przez internet. Może coś z tym zmienili, nie wiem, problem już mnie nie dotyczy :)

17. zoom

zoom UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,357
    Zdobyte Lajki:
    5,352
    Punkty:
    1,790
    citi juz dawno nie jest bankiem "elitarnym". . . swoje kk wciskaja praktycznie wszystkim, proponuje przejsc sie do jakiegokolwiek wiekszego CH, gdzie maja swoja wyspe i posluchac jak naganiaja klientow :-)

ktos wyzej pisal o pekao, polecam wyplacic kase z nie swojego bankomatu, takie kosza na tym prowizje, ze to masakra jakas

co do ing, to jest jedna rzecz, ktora mi sie u nich podoba- mozliwosc stworzenia wzoru karty (ciekaw jestem czy jakby ktos za wzor dal gole cyce, to czy tez by mu stworzyli taka karte xD )

18. bibi

bibi BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    980
    Zdobyte Lajki:
    167
    Punkty:
    1,790
    Haha, dzięki chłopaki, myślałem o tym samym ale wiecie jak jest...maniana, maniana;)

19. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790

5zł ? :-)

20. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,721
    Zdobyte Lajki:
    33,199
    Punkty:
    3,790

A na poważnie:

Credit Agricole (dawny Lucas). Nie było problemu, a konto mam tam od około 10 lat. Miła obsługa, ciekawe propozycje lokat.

Ale i tak małżonka to wszystko ogarnia, więc więcej szczegółów nie znam.

Share This Page