Hogwarts Legacy

mateusz19191010

UFC
Featherweight
cDHU28ds7cCvKAnVQo719gs0.png

Zbliża się premiera czarodziejskiego hitu(?) osadzonego w uniwersum Harry'ego Pottera, także z tego powodu zapraszam do dyskusji


 
Ostatnio stwierdziłem, że jednak chce kupić na premierę i pograć a tutaj się okazuje że na starą generację konsoli dopiero 10 kwietnia :cry:
 
ej wyobraźcie sobie jak w rdr2 być jakimś poszukiwanym czarodziejem:frankapprove:

chętnie kupię(oczywiście na promce)

@Olo właśnie słyszałem że gra wbija to co trener Andrzej w społeczność lpg, możesz przybliżyć temat?
 
ej wyobraźcie sobie jak w rdr2 być jakimś poszukiwanym czarodziejem:frankapprove:

chętnie kupię(oczywiście na promce)

@Olo właśnie słyszałem że gra wbija to co trener Andrzej w społeczność lpg, możesz przybliżyć temat?
Chodzi o autorkę książek - J.K Rowling, która kiedyś generalnie podpadła lgbtqwerty

A co do promki - to typowa gra AAA, więc niestety będzie trzymać cenę (przynajmniej na PS) dość długo. Może za 2-3 miechy spadnie do 200< i wtedy pomyślę
 
Ja kupię w zatoce piratów bo to jebany singleplayer ::clintdis::
Mamy 2023r. a ktoś robi single player rpg/mmo ? piękna odklejka
 
Poczekam aż stanieje, ale grane będzie. Za dzieciaka pamiętam jak się jarało Harrym Potterem, a 3 pierwsze części przechodziło się po kilkanaście razy. Pomimo dobrej zabawy, gry zawsze były ograniczone i marzyło się o takiej grze z większą swobodą w czarowaniu, dużym otwartym światem Hogwartu i okolic. Czy właśnie się tego doczekałem? Mam taką nadzieję. Uniwersum Harrego Pottera ma ogromny potencjał
:redford:
 
Poczekam aż stanieje, ale grane będzie. Za dzieciaka pamiętam jak się jarało Harrym Potterem, a 3 pierwsze części przechodziło się po kilkanaście razy. Pomimo dobrej zabawy, gry zawsze były ograniczone i marzyło się o takiej grze z większą swobodą w czarowaniu, dużym otwartym światem Hogwartu i okolic. Czy właśnie się tego doczekałem? Mam taką nadzieję. Uniwersum Harrego Pottera ma ogromny potencjał
:redford:

Mnie to w sumie ciekawi, jak będą w stanie ogarnąć zaklęcia żeby dało się nimi sterować dowolnie. Bo sobie nie wyobrażam, sterowania analogiem jak przy trickach w fifie, podejrzewam, że chyba zrobią coś w stylu ułatwionego dostępu poprzez "manę" na klawiszach i po prostu w momencie kiedy pojedynek z innym czarodziejem się zacznie, to będzie pauza i będzie trzeba wybrać. Bo jednak baza tych zaklęć jest ogromna i ciężkie by było to do ogarnięcia w inny sposób. Ale jednocześnie mam nadzieję, że to nie będzie wyglądało tak jak opisałem i twórcy gry nas czymś zaskoczą. Tak czy siak, czekam jak pojebany i dajcie znać Ci bogaci z nowymi konsolami (::really::) jak to wygląda.
 
Dzisiaj spadło embargo na recenzje, póki co (przynajmniej jeśli chodzi o polskojęzyczne portale) jest bardzo dobrze
 
Zastanawiam się nad tą grą ale poczekam na bardziej szczegółowe recenzje. Ogólnie mam takie coś że często odpalam jakąś grę, dobrze nawet w nią nie zagram i później pudełko leży. Mam Xbox series X więc cena też powinna szybciej spadać w porównaniu do ps5.
 
Zastanawiam się nad tą grą ale poczekam na bardziej szczegółowe recenzje. Ogólnie mam takie coś że często odpalam jakąś grę, dobrze nawet w nią nie zagram i później pudełko leży. Mam Xbox series X więc cena też powinna szybciej spadać w porównaniu do ps5.
Mam to samo, wiedźmina i jakieś gwiezdne wojny odpaliłem dosłownie raz
 
Mam to samo, wiedźmina i jakieś gwiezdne wojny odpaliłem dosłownie raz
Moim zdaniem jest to spowodowane uproszeczeniem gier. Chociażby na przykładzie Gwiezdnych Wojen. Najnowsza gra Fallen Order ma się nijak do starej, ale technicznie chyba najlepszej części i "symulacji" walki tj. Jedi Academy. Nowe gry są robione na szybcika, a dodatkowo upraszczane by szybciej je wydać i by ktoś się nie obraził, że nie umie jej przejść. Ktoś powie, że to starość, ale naprawdę większość starych gier miało ten feeling, aktualnie czasem nie wiesz w jaką grę grasz bo wyglądają i mają mechanikę jak klony.
 
Zastanawiam się nad tą grą ale poczekam na bardziej szczegółowe recenzje. Ogólnie mam takie coś że często odpalam jakąś grę, dobrze nawet w nią nie zagram i później pudełko leży. Mam Xbox series X więc cena też powinna szybciej spadać w porównaniu do ps5.
Pierwsze recenzje bardzo pozytywne ale ponoć optymalizacja na PC leży i jest sporo błędów.
 
W :gdzie: mam tego całego Harrego Pottera, a jednak napaliłem się na tą gierkę bardziej niż na nowego GoWa :o o:
 
Kurwa hejtowałem, za brak multi, ale jak tak patrze na twitchu to chyba wezmę i coś poczaruję przez weekend. Lolka zjarałem i coś bym zagrał :robertmakeup:
 
Back
Top